medyauzmani.com
Cave Johnson Portal 2’den Voice DOTA 2 Maçına – Fikirler – fikirler.net.tr – Özgün Fikirler

Cave Johnson Portal 2’den Voice DOTA 2 Maçına – Fikirler – fikirler.net.tr

Portal 2’de sesini duyduğumuz Cave Johnson, DOTA 2 turnuvasına katılacak.Daha önce Cave Johnson hakkında konuşan JK Simmons, bu kez DOTA 2’yi duyurmak için mikrofonun arkasına geçecek.

Devam eden DOTA 2 TI 2022 heyecan verici bir duyuru gördü. Yeni duyuru paketi, Final International turnuvasının bir parçası olarak dağıtılan Battle Pass’ın bir parçası olacak. Duyuru paketiyle birlikte daha önce Portal 2’de Aperture Science kurucusu Cave Johnson’ı seslendiren JK Simmons, sesiyle DOTA 2’ye geri dönüyor.

Whiplash ve Spider-Man filmleri de dahil olmak üzere birçok farklı projede rol alan JK Simmons, Valve imzalı yeni MOBA duyurusunda bu kez oyuncularla buluşuyor. Duyuruyu duyurmak için altı dakikalık bir video yayınlandı. Videoda ayrıca Valve’in kurucusu Gabe Newell de yer alıyor.

İlginç bir videoda Gabe Newell’i çok ilginç bir oyunda görmek mümkün. Videoda Valve kurucusu çeşitli seslendirme sanatçılarıyla çalışıyor. Ancak seslendirme sanatçısının davranışlarından memnun olmayan Gabe Newell, Cave Johnson’ı cep telefonundan arar.

Newell, “Beni hatırlıyor musun? Vietnam’da hayatını kurtardım,” diyor JK Simmons, Cave Johnson olarak “evet, neredeyse bir sosisli sandviçten boğuluyordum, kötü bir gündü.” Bu şovda Gabe Newell’in yeni oyunu Steam Deck ile vakit geçirdiğini görmek mümkün.

DOTA 2’nin resmi YouTube kanalında yayınlanan bir videoda duyuru paketinin nereye ekleneceği de açıklandı. Cave Johnson DOTA 2 Spiker Paketi, Battle Pass: Part II ile 3 Kasım 2022’de oyunculara sunulacak. Bir süredir üzerinde çalışılan International 2022, izleyici sayısında önemli bir düşüş yaşadı. Ancak kötü eleştiriler yağmuruna rağmen Valve, DOTA 2 TI üzerinde çalışmaya devam edecek gibi görünüyor.

Daha önce Mega-Kills: Gabe Newell ses paketi yayınlanmıştı ve oyuncular Valve’nin kurucusunun hikayesi ile DOTA 2 oyununa katılabiliyordu. Aperture Science CEO’su yeni bir seslendirme paketi ile MOBA turnuvanızı duyurmak için burada.

Kaynak: SaveButton / Gamegar

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın