medyauzmani.com
Büyük Kârlar İçin Dikkate Alınacak Altcoinler: LINK Yeniden Kullanılabilir! – Özgün Fikirler

Büyük Kârlar İçin Dikkate Alınacak Altcoinler: LINK Yeniden Kullanılabilir!

Kripto para analisti Michal van de Poppe, piyasaya ilişkin son yorumlarını paylaştı. Analist, önümüzdeki günlerde büyük karlar getireceğini düşündüğü LINK de dahil olmak üzere diğer altcoin projelerine işaret etti. Bu altcoinlerde izlenecek hisseleri var. İşte daha fazlası…

Michael van de Poppe, BNB ve MATIC’te sürdürülebilir büyüme bekliyor

Twitter’da 630.200 takipçisi olan analist Michael van de Poppe’ye göre, BNB Coin (BNB) “güç” gösteriyor. 325 dolara veya mevcut fiyatının yaklaşık yüzde 14 üzerine çıkabilir. Uzman, bu kripto para biriminin “sağlam” olduğunu söylüyor. Bu yatırımın yaklaşık 265 dolar tasarruf etmeyi başardığını belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, 285 dolarlık direnç, daha fazla yükseliş için bir destek olmalı. Bundan sonra analist, 325 $ ‘a kadar istikrarlı bir büyüme bekliyor. Yazma sırasında, BNB yüzde 0,9 düşüşle 279 dolardan el değiştiriyor.

İkinci olarak, Van de Poppe, Ethereum ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC) hakkında konuşuyor. MATIC fiyatının mevcut seviyeden yaklaşık yüzde 18 artmasını beklediğini söylüyor. Analist, önümüzdeki dönemde bir dolara hareket etmeyi bekliyor. Yazma sırasında, MATIC yüzde 0,8 arttı ve 0,82 dolardan el değiştirdi.

Analist, LINK ve ETH seviyelerini analiz etti

Chainlink (LINK), analistin yorum yaptığı başka bir altcoin oldu. Van de Poppe, piyasadan yüzde yirmi beş daha yüksek olan para biriminin fiyatında yüzde 17’lik bir artış öngörüyor. Şu anda, LINK 7.60 $ karşılığında satın alınabilir. Kripto para birimi son 24 saatte yüzde 1.1 artışla işlem görüyor.

Son olarak, Ethereum hakkında konuşan uzman, ana altcoinin kırılması gereken seviyeleri paylaştı. Van de Poppe, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin direnci yakında desteğe dönüştürmesini bekliyor. Bundan sonra hissenin mevcut değerinden yüzde 18 artacak bir yükseliş eğilimi gösterebileceğini düşünüyor. 1.380 dolardan sonra, önde gelen altcoin için bir sonraki hedef 1.600 dolar. Yazma sırasında, Ethereum yüzde 0,2 düşüşle 1.325 dolardan el değiştiriyor.

Piyasadaki en son ürünler nelerdir?

Şu anda kriptokoin.com Daha önce de belirttiğimiz gibi, kripto para piyasası çok çekici. İşlem hacimleri önceki haftalara benzer şekilde dün çok düşüktü. Buna rağmen, Bitcoin biraz darbe aldı ve haftalık en düşük seviyesine düştü. Çoğu altcoin de günlük olarak biraz kırmızı renktedir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın