medyauzmani.com
Burçların favori yemekleri ve yemek tercihleri – Özgün Fikirler

Burçların favori yemekleri ve yemek tercihleri

Çeşitli özellikleriyle adından söz ettiren 12 burcun yemek lezzetleri de çeşitlilik göstermektedir. Bazıları etsiz bir sofra hayal edemezken, bazıları “sebzesiz asla!” der. o diyor. Burçlar hangi yiyecekleri sever ve hangi burç hangi yemeği sever? Gelelim burçların karınlarına.

Zodyak işaretleri hangi yiyecekleri sever?

Koç’un en sevdiği yiyecekler

“Fantezi masalara gerek yok, sadece eski püskü bir avcı!” Koç, lezzetli yan ürünlere meraklıdır. Humus veya flavin gibi mezeler Koç burcunu kolayca cezbedebilir. Fırınlanmış balık, ahtapot ve karamelize soğanlı midye gibi deniz ürünleri onların beğenisine. Ayrıca elma yemeyi reddedemeyen koçlar, içinde elma olan her tatlıyı bir lokmada yiyebilirler.

Boğa burcunun en sevdiği yiyecekler

Boğa hangi yiyecekleri sever

“Biri gurme mi dedi?” Boğa burçları tat alma konusunda uzmandır. Yemek onlar için sadece fiziksel bir ihtiyaç değil, aynı zamanda ruhsal bir ihtiyaçtır. Özenle hazırlanan her yemeği seven boğalar, farklı ürünlerle karıştırılan salataları, domuz yağıyla birleşen kebapları severler. Boğaların gurme olduğu kadar iyi aşçılar olduğu da unutulmamalıdır.

İkizlerin en sevdiği yiyecekler

İkizlerin en sevdiği yiyecekler

“Pizzamın yanında biraz kızamık yiyebilir miyim?” İkizlerin yemek tercihleri ​​tahmin edilemez. Hazır yiyecekleri ve ikindi çayı menülerini severler. Bir tabakta hamur işleri, börekler, kısır ve yaprak sarma varsa İkizler burçları da vardır. Elbette bir gece aniden hamburger ya da sosisli sandviç sipariş edebilirler.

Kanserin en sevdiği yiyecekler

Kanserin en sevdiği yiyecekler

Kabak ve tzatziki’den daha iyi bir şey var mı? Yengeç burçları evde sessizdir. Aynı hassasiyet yemek konusunda da geçerlidir. Kendi mutfaklarından ya da sevdiklerinin mutfağından ev yemekleri sofralarında olmalıdır. Kokulu zeytinyağı gezdirilmiş her çeşit patlıcan ve fasulye ve tabii ki bir kase yoğurt varsa yengeçten kimse mutlu olmaz. Kısacası, burcun herhangi bir yemeği sevdiğine inanılır, ancak yengeç ev yapımı yiyecekleri sever.

Leo’nun en sevdiği yiyecekler

Leo'nun en sevdiği yiyecekler

“Ne ya da ne! Yeni et lokantası açıldı mı?” Aslan üyeleri et menülerine düşkündür. Zarif ve lüks bir ortamda sos soslu kırmızı etli bir aslanın kalbini çalın. Onun için kaliteli olmalı; Yer, malzemeler ve şef. Safran gibi özel baharatlara hayır diyemeyen aslanlar, bu kadar ağır yemeklerden sonra kalplerini portakallı hafif tatlılara bırakabilirler.

Başak burcufavori yiyecekler

Virgin'in en sevdiği yiyecekler“Yeni bir vegan tarifi buldum, deneyelim mi?” Başaklar sağlıklarını çok ciddiye alırlar. Bu nedenle temiz olduklarından emin olmak için az yağlı sebzeli yemekler pişirmeye ve sadece güvendikleri restoranlarda vegan yemeye özen gösterirler. Genel olarak, Al-Abraaj’ın en sevdiği tatlılar arasında baklava ve çikolatalı kekler bulunur, ancak Fergus sağlıklı, şekersiz tatlılara meraklıdır.

Terazi Burcufavori yiyecekler

En sevdiği yiyecekler Terazi

“Bugün etçil, yarın otçul!” Teraziler yiyecek tercihlerini dengelemekte zorlanırlar. Bazen çok ağır bir et yemeği ve tatlı bir içecek yiyebilirler ama ertesi gün bin pişman olup vegan olmaya karar verebilirler. Bazen sağlıklı ve dengeli bir yemek planı ile görebilirsiniz. Tüm bunlar değişirken, terazi için değişmeyen tek şey şık sofralar!

Akrep Burcufavori yiyecekler

akrep burcunun en sevdiği yiyecekler

Masadaki mumları yaktın mı? Akrep, yiyecekleri ikinci sıraya koyar. Yemek ve çevre her zaman önce gelir. Yemek yerken istediklerini bulamazlarsa, en sevdikleri yemek olsa bile o masada olmak istemezler. İstedikleri atmosfer masadaysa, köri soslu tavuk ve soya fasulyeli güzel bir salata akrepler için mükemmel olur.

Yayfavori yiyecekler

Yay burcunun en sevdiği yiyecekler

Bugün suşi, yarın falafel!Dünyanın farklı geleneklerinden yemek yemeyi seven Yay burcu insanları, lezzet ayrımı yapmadan önüne çıkan her şeyi silip süpürebilir. Hemen hemen tüm burçların sevdiği meyveler ortak olsa da Yay burcunun sevilen meyveleri arasında farklı kültürlerden egzotik tatlar bulabilirsiniz.

Oğlak Burcufavori yiyecekler

Oğlaklar hangi yiyecekleri sever?

“Tost ile ayran!” Oğlaklar, karbonhidrat ve proteinlerin bir arada olduğu mantı ve çibörek gibi yiyeceklerden hoşlanırlar. Ama sağlıklarına da önem veriyorlar. Bu nedenle ağırlıklı olarak et tüketirlerse mutlaka limonlu veya sirkeli salata tüketirler. Ayrıca etsiz günlerinde kök sebzeli birçok tarifi denemeyi de severler.

Kovafavori yiyecekler

Kova hangi yiyecekleri sever?

“Sıradan insanlar sıradan yiyecekler yerler!” Kova burçlarının yemek seçimleri de herkesinkinden farklı olmalıdır. Güzel bir bağışçıya elbette hayır demezler ama en sevdikleri şey karma mutfak. Farklı lezzetleri bir araya getiren yemekleri denemek Kova burçları için bir zevktir. Seçkin ve entelektüel mekanlarda yemeyi seven kovalar aramak gerekir.

balık Burcufavori yiyecekler

Balinalar hangi yiyecekleri sever?

“Benim makarnam aynı, soslar farklı!” Karbonhidrat seven balıklar her çeşit makarnayı sever. Film izlerken, arkadaşlarıyla sohbet ederken veya seyahat ederken her zaman makarna yiyebilirler. Tabii ki çeşitli soslarla hazırlanan makarnanın lezzetini de unutmuyorlar. Hazır sandviçler, taze meyve suyu, kakaolu puding, yumuşak balıkların midesinde kelebeklerin uçmasını sağlayabilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın