medyauzmani.com
Bu Para Artacak, Bu 2 Düşecek! – Özgün Fikirler

Bu Para Artacak, Bu 2 Düşecek!

Kripto para piyasası yolunu bulmakta zorlanıyor. Başlıca göstergeler ve düzenleyici sorunlar, kriptonun ayı piyasasından çıkmasına izin vermiyor. Bununla birlikte, bölgede bazı altcoin projeleri gelişiyor. Bu ortamda kripto uzmanı, Bitcoin (BTC) ve Ripple (XRP) hakkındaki görüşünü değiştiriyor. Ayrıca önde gelen altcoin Ethereum’un (ETH) yükselmek üzere olduğunu söylüyor.

Analist Bitcoin ve Ripple’ın Düşüşünü Bekliyor

Birçok takipçisi olan Altcoin Sherpa olarak bilinen kripto para uzmanı Bitcoin (BTC) tahminleri yapıyor. kriptokoin.comTakip ettiğiniz gibi, önde gelen kripto para birimi bu hafta 20,377 dolara ulaştı. Şu anda 19.462 dolara satılıyor. Analist, BTC fiyatının 18.200 dolar ve 19.500 dolar arasında işlem görmeye devam edebileceğini söylüyor. Bu bağlamda şu sözcükleri kullanır:

BTC: Hâlâ eğleniyor muyuz?

Kaynak: AltcoinSherpa / Twitter

Altcoin Sherpa, Ripple (XRP) fiyatına odaklanıyor. Analist, grafiklerin XRP’nin yakın zamanda yükselmesinin pek mümkün olmadığını gösterdiğini söylüyor. Ripple şu anda piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto varlığıdır. Ek olarak, XRP 0,48 dolardan işlem görüyor. Uzman tahmininde şu açıklamayı yapıyor:

XRP: Bu 1’e tekrar baktığımda, önceki ticaretimin gerisinde kaldım. 0,41 civarına yükseleceğini düşünüyorum. Bu 0,618 fib’dir. (Fibonacci seviyesi). Şu an iyi görünmüyor.

Kaynak: AltcoinSherpa / Twitter

“Lider altcoin yükselmek üzere”

Ancak analist, Ethereum kazançlarını bekliyor. Altcoin Sherpa, düşüşün ardından ETH’nin yükseleceğini tahmin ediyor.

Kaynak: AltcoinSherpa / Twitter

Analist, önde gelen altcoinin şu anki 1.332 dolarlık fiyatından 1.500 dolara yükselebileceğini tahmin ediyor. Bu durumda araştırmacı şu şekilde değerlendirir:

ETH: Bence kısa vadeli bir dip yapıyor. Bol bol gol bekliyorum. 4 saat içinde fiyatı karşılamak için büyük bir hareket bekliyorum.O zaman en az 1.500$+’lık bir hareket öngörüyorum.

Kaynak: AltcoinSherpa / Twitter

“Bu, önde gelen kripto ve altcoin geliştiricileri için bir ilham kaynağı”

Bu arada Santiment, fiyat düşüşü iki büyük kripto para birimini piyasa değerine göre etkilemediği için Bitcoin ve Ethereum’un borsadan uzaklaşıyor gibi göründüğünü söylüyor. Kripto analitik şirketi, bu gelişmenin cesaret verici olduğunu söylüyor. Santiment bu konuda şunları söylüyor:

Bitcoin bugün yaklaşık 19.400 dolar ve Ethereum 1.340 dolar civarında tutuyor. Ancak haber şu ki, bunu SP500’ün desteği olmadan -%2,4 düşüşle yapıyorlar. Kripto ve hisse senetleri arasındaki korelasyon azalıyorsa, bu çok cesaret verici.

Kaynak: Sentimentfeed / Twitter

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın