medyauzmani.com
Bu 5 Altcoini Radarınıza Alın! – Özgün Fikirler

Bu 5 Altcoini Radarınıza Alın!

Metaverse, dünyadaki hemen hemen her şeyle karşılaştırılan sanal bir dünyadır. Madeni paralar, metaverse’de ticaret yapmak için kullanılan gerçek paradır. Metaverse projelerinin toplam piyasa değeri yaklaşık 12,5 milyar dolar. ApeCoin, Decentraland, Sandbox gibi bazı büyük isimlerin toplam ticareti 1.167.942.299$’dır. Kripto uzmanı Will Izuchukwu, 10 milyon doların altındaki ilk 5 metaverse madeni para projesini paylaşıyor.

İlk metaverse madeni para projesi WeWay (WWY)

WeWay, bağış toplama ve eğlence için kitle kaynaklı bir Web3 platformudur. Onu farklı kılan, en son CGI ve AR teknolojisine sahip Social-Fi olmasıdır. Dünyanın dört bir yanındaki etkileyiciler, ünlüler ve KOL’ler tarafından desteklenen hedefleri, Blockchain teknolojisinin ve kripto para birimlerinin yaygın kabulünü artırmaktır. WeAcademy, ilk Learn2Earn kripto okulu. WeWay ekosistemindeki tüm işlemler, oldukça likit WWY jetonunu kullanır.

İkinci sırada Polychain Monsters (PMON) yer alıyor.

Polychain Monsters, blockchain teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş bir ticaret oyunudur. Ayrıca 1990’larda çok popüler olan Pokémon kartları arasında ticari ürünler de yer alıyor. 2021’in ilk çeyreği, NFT ilgisi için tam zamanında piyasaya çıkacak. Çünkü tutku ve teknolojinin doğru karışımıydı. Polychain Monsters’daki her dijital yaratık, benzersiz özelliklere ve nadirliğe sahip nadir bir öğedir. PMON, Polychain Monsters platformunun ETH-20 tokenidir. Yeni Çok Zincirli Canavarlar satın almak veya yenilerinin kilidini açmak için gerekenler.

Exeedme’nin üçüncü metaverse madeni para projesi (XED)

Exeedme, Play2Earn’den güvenilir ve verimli bir Blockchain platformudur. Tüm oyuncuların becerilerinden para kazanmalarını ve en sevdikleri oyunlardan para kazanmalarını sağlar. Exeedme, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların en sevdikleri oyunlarda rekabet etmelerine ve para kazanmalarına olanak tanır. Bunun için her iki dünyanın en iyilerini birleştirir.

Hizmet, eğlenceli bir Play2Earn formatı ve rekabet avantajı ile oyunculara etkileşim kurmaları ve en sevdikleri oyunlara katılmaları için yeni bir yol sunuyor. Exeedme, Web2.0 oyunları ve Web3.0 siteleri Play2Earn arasında bir bağlantı kurar. Bu nedenle, kullanıcıların yeni oyun ekonomisini yaratmalarına ve katılmalarına yardımcı olur.

Radardaki dördüncü aktivite MILC Platform Fiyatıdır (MLT)

MILC Platformu, kendisini video endüstrisini ve tüketicileri bir araya getiren bir merkez olarak Metaverses’teki en iyi iş ve eğlence platformlarından biri olarak konumlandırmayı hedefliyor. Tüm kullanıcılar, Web3 sosyal ağları ve Open Web GL Metaverse’leri aracılığıyla birbirleriyle iletişim kurma fırsatına sahiptir. Medya ve eğlence şirketleri ile ilk kez doğrudan iletişim kurmak artık mümkün.

MILC Platformu, diğer şeylerin yanı sıra, endüstri profesyonellerinin film, televizyon, reklam, çevrimiçi yayıncılık, müzik, oyunlar ve sanat için lisans alışverişinde bulunmaları için blok zinciri tabanlı bir multimedya pazarı sağlar. Sonuç olarak, MILC Platformu, hem kullanıcılar hem de piyasa katılımcıları için, başlangıçları yayınlamak için NFT destekli finansal modeller de dahil olmak üzere çok çeşitli küçük işletme fırsatları sunar.

En son metaverse madeni para projesi Gamium (GMM)

Tüm Metaverse’leri birbirine bağlayan ilk Merkezi Olmayan Sosyal Metaverse Gamium olarak adlandırılır. Veya “Gamium Metaverse’in başkentidir”. Web3 tarafından desteklenen Gamium, Avatarınızın isteklerinin gerçekleşebileceği birden fazla dünyayı birbirine bağlar. Bu nedenle, burada sadece zihniniz her şeyi sınırlar. İstediğiniz andan itibaren kendi Ready Player One’ınızı yarattığınızı hayal edin.

Gamium, avatarlarınızın sınırsız bir şekilde eğlenmesi, keşfetmesi, etkileşimde bulunması, kâr etmesi, keşfetmesi ve yaratması için sürükleyici bir 3B ortam yaratır. Zincir içi ve zincir dışı verileri özelleştirebilir ve avatarınıza bağlayabilirsiniz. En son ve en doğru kripto para haberleri ve analizleri için kriptokoin.comtakip etmeyi unutmayın

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın