medyauzmani.com
Bu 4 Coine Sahip Olan Ünlüler: Bu İlk Büyük Altcoin Olacak! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri – Özgün Fikirler

Bu 4 Coine Sahip Olan Ünlüler: Bu İlk Büyük Altcoin Olacak! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri

ABD tarihçisi ve XRP meraklısı E.Smitty olarak bilinen Eric Finnerud, bu altcoin projesi hakkında bilgi sahibi. E.Smitty, XRP’nin gelecekte 1 milyon dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Twitter hesabındaki yakın tarihli bir gönderiye göre, XRP’nin ilk multi-milyon dolarlık token olacağını söylüyor.

Bu altcoin projesi milyonlarca dolar değerinde olabilir mi?

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu (SEC) arasındaki yasal süreç devam ediyor. Umut, Hinman’ın 18 aydır saklanan belgeleri bulmasından sonra geldi.

Ripple, dava sürecini iyileştirmeye devam ediyor. Ancak Twitter topluluğu, E-Smitty’ye farklı şekilde yanıt veriyor. Bir Twitter kullanıcısı E-Smitty’nin yorumlarına yanıt verdi. Kullanıcı, E-Smitty’nin insanlara yalnızca umut vermesini ve doğru olmasını istiyor. Ek olarak, kullanıcı aşağıdaki ifadeyi ekledi

Bunun gibi şeyler, insanları ÇOK olası olmayan değerlerle kandırır.

Başka bir kullanıcı, Smitty’nin gönderisine yanıt olarak şunları söylüyor:

XRP’yi yıllardır tutuyorum ve hala her düştüğünde tutuyorum.

Popüler isim kripto meraklılarının yorumlarıyla doldu taştı

Kriptokoin.com olarak tanımlandığı gibi; Ripple ve SEC arasında devam eden davanın ortasında, XRP boğa piyasasından yararlanamadı. Son birkaç haftadır yükselişte olan altcoin tekrar düşüşe geçti. CoinMarketCap verilerine göre XRP, son 24 saatte yüzde 0,78 düşüşle 0,4602 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Ripple ekosisteminin yerel altcoini, 24 saatlik 1.125.512.089 USD işlem hacmine sahiptir.

Ünlü ismin beklentisinin ardından kripto severler onun bölümü altında yanıt verdi. Başka bir kripto meraklısı, XRP’nin 5,00 dolara ulaşmasıyla çok ilgilendi. Bir kullanıcı gönderiye, “5.00 görelim, mutlu olurum!” şeklinde yanıt verdi. o cevapladı. Son olarak, bir kripto meraklısı, XRP 1 milyon dolara ulaşırsa trilyonlarca olacağı cevabını paylaşıyor. Yorum bölümünün altına bakan bir kripto kullanıcısı şunları söylüyor:

Pekala, senin fikrin önemli değil. Gerçek ortaya çıkacak! Beklentileriniz var mı?

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın