medyauzmani.com
Bu 2 Altcoin Ticaret Dalgaları Tarafından Vurulabilir! – Özgün Fikirler

Bu 2 Altcoin Ticaret Dalgaları Tarafından Vurulabilir!

Son zamanlarda en çok konuşulan altcoin projelerinden biri olan Terra için LUNA’nın fiyatı 2,60 dolardan çıkmış durumda. Sonra Pazar günü pazarda büyük bir sorunla karşı karşıya kalırlar. Yaşadıkları bu aşağı yönlü sarmal yeni haftada da devam edecek. Teknik analiz, yüzde 15,50 düşüşle 2,00 dolar gösteriyor. Ethereum (ETH) fiyatında şüphe ve belirsizlik var. Uzman John Isige, iki altcoin projesine ilişkin analizini analiz etti ve paylaştı.

LUNA hisselerinin fiyatı

LUNA tarafından desteklenen kripto para ekosistemi Terra, Terra Phoenix airdropunun başarıyla tamamlandığını duyurdu. Airdrop istatistiklerine göre, Terra & Thorchain tokenlerin ilk yüzde 50,50’sini aldı. Polygon, ağın dağıtılmış jetonlarının yüzde 20,8’ini temsil eden 85.674 ile ikinci oldu. Ethereum, tahsis edilen 4.877.832 jetonun yüzde 6.90’ını alarak ilk dördü kapattı. Terra Phoenix airdrop, Topluluk Havuzundan Genesis’te doğru tahsisi almayan kullanıcılara 19.504.909 LUNA jetonunu yeniden dağıtmak için oluşturuldu. Terra’nın geliştirme ekibi, imajını eski haline getirmek için çok çalışıyor. Ancak, LUNA’nın değeri artan yatırımdan faydalanacaktır. O zaman bir toplantıyı duyurma olasılığı var.

LUNA’nın fiyatı 100 günlük SMA’ya rağmen kırmızı. 50 günlük SMA’da (Basit Hareketli Ortalama), mavi üst sınır çalışıyor. Düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma, LUNA’nın fiyatının öngörülen geri dönüşten kaçınmasını sağlayabilir. Ancak, düşük satış hacmine bir ayı piyasası eşlik ediyor. Bu nedenle düşen üçgen şeklinin altında yükselen bir düşüş trendine işaret ediyor. Düşen bir üçgenin düşüş eğilimi vardır. Ancak tüccarlar, düşük bir pozisyona girmeden önce x ekseni desteğinin altında bir kırılma beklemelidir.

Altcoinlerin en düşük hisse fiyatı yarın

Ethereum fiyatı neredeyse üç haftadır konsolide oluyor. Alt ve üst sınırlara ulaşıldığında karışık bir desen ortaya çıktı. Bu teknik strateji, %12’lik bir yukarı veya aşağı hareket öngörüyor. 50 günlük SMA zirvedeyken, Ethereum fiyatı üçlünün altına düşebilir. Bu nedenle, işlem yapmaya başlamadan önce ETH fiyatının yükseliş trendini kırmasını beklemeniz önerilir. Kısa bir kırılma olursa, ETH 1.521 dolara ulaşacak. Simetrik üçgenlerde kuvvet veya kuvvet yoktur. Bu, kurtarma işleminin göz ardı edilemeyeceği anlamına gelir.

Glassnode’dan elde edilen zincir üstü veriler, 1.000 ve daha fazla ETH’ye sahip adreslerin Ethereum’un Birleşmesinden sonra düşmeye devam ettiğini gösteriyor. Şimdi, gruptaki yatırımcıların yaklaşık 6.316 adresi var ve baskı devam ediyor. Bu, bu balinaların keselerini boşalttığı sürece iyileşme şanslarının azalacağı anlamına gelir. Ayrıca yatırımcıların paralarını Ethereum’da değil başka yerlerde tercih ettiğini gösteriyor.

Ethereum fiyatı bu parametreler önemlidir

IntoTheBlock’un IOMAP’i, bozulmaya devam etmesi gereken birkaç direniş alanını vurgulamaktadır. İlk 1.334 dolar, 5.6 milyon altcoin satın alan 1.65 milyon adresi temsil ederken, ikinci 1.370 dolar, yaklaşık 360.000 adres ve 5.5 milyon ETH’ye ev sahipliği yapıyor. Bu iki seviyenin üzerinde işlem yapmak boğalar için tehlikeli olacaktır. Bu nedenle önde gelen altcoinin fiyatı, bir diğerine girmeden önce yüzde 12’lik üçgenin patlamasını 1.140 dolara tamamlayabilir. Bununla birlikte, Cryptokoin.com tarafından bildirildiği üzere Ethereum balinalarının hareketi de yükselişte.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın