medyauzmani.com
BTC’nin Her Parçasını Bilen Uzman: Bu Altcoin Boğa Piyasasında! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri – Özgün Fikirler

BTC’nin Her Parçasını Bilen Uzman: Bu Altcoin Boğa Piyasasında! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri

Yakın tarihli bir tweet’te tüccar Peter Brandt, popüler altcoin Dogecoin’in başka bir boğa piyasasına girdiğini öne sürüyor. İşte daha fazlası…

Peter Brandt: Dogecoin trendi kırıyor

kriptokoin.com Daha önce de belirtildiği gibi Dogecoin (DOGE), yakın zamana kadar farklı fiyatlarda hareket ediyordu. Son ralliye kadar bir yıldan fazla bir süredir düşüş yolunda kaldı. Dogecoin 2021’in başlarında büyük bir kar elde etti. Piyasa değeri 90 milyar dolara ulaştı. Ancak, geçen Mayıs ayında galibiyet serisi sona erdi. Ancak, fiyat son bir hafta içinde önemli ölçüde arttı. Bu, Peter Brandt adlı ünlü bir uzmanın konu hakkında yorum yapmasına neden oldu.

Brandt’e göre, en son ralli Mayıs 2021’de başlayan “düşüş kanalının” kırılmasına yol açtı. Düşüş kanalı iki paralel çizgiden (destek çizgisi ve direnç çizgisi) oluşuyor. Bu, girişimciler arasında en çok kullanılan tekniklerden biridir. Direnç seviyesi kırılmadığı sürece düşüş stratejileri geçerliliğini koruyor. Ancak uzmanlara göre bu, yanlış bir patlamanın işareti olabilir. Bu nedenle, tüccarlar dikkatli olmalıdır. Ayrıca, DOGE’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,73 dolardan yüzde 80 düştüğünü belirtmekte fayda var. Bu nedenle, kripto para birimini zirvede satın alanlar hala büyük kaybedenler.

Altcoinler değer kazanıyor

Dogecoin haftalık yüzde 105’lik devasa bir kazanç kaydetti. DOGE, verilere göre 0.119 dolardan işlem görüyor. 0,140 dolar işaretine kısaca dokundu, ancak hemen fiyat kontrol bölgesine yeniden girdi. Dogecoin, kripto piyasasının krizden çıktığı 25 Ekim’de toparlanmaya başladı. Elon Musk’ın Twitter devini 44 milyar dolara satın almasının ardından hisse senedi yükselmeye devam etti. DOGE güçlü bir konumda olduğu için, son birkaç gün içinde iyi performans gösteren tek departman spot ticaret fiyatı değil.

Dogecoin, piyasa değerine göre ilk 10 kripto para arasında yer aldı ve Cardano’yu geçmeyi başardı. Altcoin, etkileyici fiyatından önce 8.1 milyar dolarlık pazar payını ikiye katladı. Bu nedenle, 16,468 milyar dolarlık toplam gelirle 8. sırada yer alıyor. Şu anda Cardano (14.15 milyar dolar) ve Solana’nın (11.8 milyar dolar) önünde.

Ayrıca çeşitli kripto borsalarında işlem hacmi açısından da iyi gidiyor. Coinbase’de aynı dönemde en çok işlem gören üçüncü para birimi oldu. Son 24 saatte toplam 302 milyon dolara ulaştı. Ayrıca Binance’de DOGE ve stablecoin Tether arasındaki ticaret önceki gün 1.8 milyar dolara ulaştı. Bu, o dönemde platformun satış hacminin yüzde 10’unu oluşturuyordu.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın