medyauzmani.com
Brüksel, 2021’de ulaşım projelerine 1,4 milyar avro yatırım yapacak – Özgün Fikirler

Brüksel, 2021’de ulaşım projelerine 1,4 milyar avro yatırım yapacak

Brüksel-Başkent Bölgesi Hükümeti Ulaştırma Bakanı Elke Van den Brandt tarafından 2021 yılında ulaşım projeleri için 1,4 milyar avroluk bir bütçe belirlendiği bildirildi. Her zaman olduğu gibi, ilgili bütçede en büyük payı toplu taşıma ağı alıyor ve toplam 1,07 milyar Euro’luk ödeneğin 945 milyon Euro’sunun Brüksel toplu taşıma şirketi STIB’ye (Société des Transports Intercommunaux de Bruxelles) tahsis edilmesi planlanıyor. Toplu taşıma projeleri, gençler için daha iyi ücret erişilebilirliği, yeni otobüs hatları, tramvay hatlarının uzatılması, yeni trenlerin işletilmesi, yeni metro hattı 3 ve tramvay hattı 9’un uzatılmasını içermektedir.

Leopold II tünelinin 2021 yılında yenilenmesi için 113 milyon avro, “Şehir” kapsamında 1 Ocak’ta uygulanacak 30 km/s hız sınırı için tabela, altyapı çalışmaları ve bilinçlendirme kampanyaları için toplam 7,1 milyon avro Brüksel bölgesindeki 30 projesi”, 5 mahallede trafik ayrımı için 25 milyon avro, kamusal alanların geliştirilmesi için (bölgesel yollar, meydanlar, kaldırımlar, bisiklet yolları vb.) 49 milyon avro ve bakım ve iyileştirmeler için 52 milyon avro planlanıyor. ve ağaç dikimi için 2 milyon euro.


Kaynak: Ticaret Bakanlığı TR / L’echo
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın