medyauzmani.com
Bitcoin, Solana ve ETH’den tasarruf edin! – Özgün Fikirler

Bitcoin, Solana ve ETH’den tasarruf edin!

Bitcoin (BTC) fiyatı arka arkaya ikinci haftadır yatay hareket ediyor. Bu arada analist Solana, Ethereum ve Bitcoin için tahminlerini paylaştı. İşte daha fazlası…

Analist Solana, BTC ve ETH’ye ilgi duyduğunu belirtti

Tüm fiyat düşüşleri göz önüne alındığında, Bitcoin’i tutmak için hala iyi bir zaman mı? Uzun vadeli BTC pozisyonları satın almak için geçmişin en iyi zamanları, Twitter’da bir kripto para birimi uzmanı tarafından ortaya çıkarıldı. MCP kullanıcıları, “Bitcoin’in 12-15 aylık tarihi düşük seviyesinden (ATH) 12-15 ay önce olan Kasım 2022 – Mayıs 2023 önemli” diyor. . Analist, üç kripto para biriminin temel koşullarını ve fiyatlarını şu şekilde açıkladı:

  • Bitcoin: 12.000-14.000 $ / 14.200-16.500 $
  • Ethereum: 480-580 $ / 635-775 $
  • Solana: 12-18$ / 20-26$

Yazma sırasında, Bitcoin yüzde 0,5 artışla 19.192 dolardan el değiştiriyor. Bu, MCP’nin istediğinden yaklaşık 5.000 dolar daha fazla olduğu anlamına gelir. Ethereum yüzde 0,4 artışla 1,295 dolardan ve Solana yüzde 0,12 düşüşle 32,38 dolardan el değiştiriyor. Çoğu durumda, kullanıcının beklentilerinin çok düşük olduğunu unutmayın. Bu nedenle bunun sadece bir hayal olduğunu ve piyasaların böyle davranmadığını hatırlatmak isteriz. Her tüccar yatırımını araştırmasına göre yapmalıdır.

Bitcoin en kötü yılında mı?

Kripto para birimi için en kötü yıllardan biri 2022 idi. kriptokoin.com Daha önce de belirttiğimiz gibi, yatırımcılar rekor düşük fiyatlar gördü. Dün, Bitcoin tekrar 20.000 doların üzerine çıkmaya çalıştı, ancak bu hafta başlarında olduğu gibi durduruldu. Sonra aşağı gitti. Orta ölçekli kripto para birimleri fayda sağladı. Öte yandan, büyük piyasa değerine sahip birçok altcoin şu anda biraz kırmızı.

Kripto para piyasası üzerinde asılı duran tehlikelerle, Bitcoin fiyatı şu anda nasıl tepki vereceğinden emin değil gibi görünüyor. Artışı takip etmemek, tüccarların toparlanma konusunda pek emin olmadıklarını gösteriyor. Ayrıca ekonomik gelişme ve çeşitli ölçütler piyasaları etkiler. Örneğin ABD Merkez Bankası’nın (FED) açıklamaları, faiz artırımları gibi olaylar piyasaları etkiliyor. Ayrıca zincir içi metrikler, madenci getirileri, kaybedilen yatırımcı sayısı, MVRV oranı gibi metrikler fiyat için önemli olabilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın