medyauzmani.com
Bitcoin Özel nedir? BTCP Ne Yapar? – Özgün Fikirler

Bitcoin Özel nedir? BTCP Ne Yapar?

Bitcoin Özel nedir? Bitcoin Private, Bitcoin ve ZClassic hard forklarının birleşmesinden ortaya çıkan gizlilik odaklı bir kripto para birimidir. kriptokoin.com Bu yazımızda Bitcoin Private, neler sunuyor, BTCP nedir, nedir, nasıl alınır gibi tüccarların merak ettiği soruları yanıtlamaya çalıştık. Bitcoin tarafından oluşturulan bu blok zincirine birlikte bakalım.

Bitcoin Özel mi?

Bitcoin Private (BTCP), ZClassic ve Bitcoin çatallarının birleşmesinden ortaya çıkan ayrı bir Blockchain ağıdır. Bu ağ, Bitcoin ve ZClassic’in farklı sürümlerine sahiptir. Bu nedenle BTCP, kararlı, açık, hızlı, kamu kontrollü ve özel bir ağdır. Bu, kullanıcılara her türlü gizlilik ve anonimliği sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Bununla birlikte, kullanıcılar Blockchain ve BTCP’nin tüm avantajlarından da yararlanır.

Projenin arkasındaki ekip, Bitcoin ve ZClassic’i inceledi. Bu nedenle, her iki ağın zayıf ve güçlü yanlarını ortaya çıkardı. Daha sonra bu ağların gücünü BTCP’ye entegre etmek istediler. Yerinde olmak, BTCP’nin harika bir ekibi var. Bununla birlikte, topluluk temelli ve açık kaynak yapısı nedeniyle 200’den fazla katkıda bulunana da sahiptir. Bu öğrenciler platformdaki diğer konuların yönetimine katılabilirler.

Bitcoin Private bizi mi arıyor?

Bitcoin Private, kalıcı bir çatal olmak yerine, BTC ağının ve ZClassic ağının tek bir çatalını ve bu çatalların bir kombinasyonunu içerir. Grup bunu yaparken en iyi ağların ikisini de birleştirmek istedi. Örneğin Bitcoin, ortalama olarak her 10 dakikada bir blok oluşturabilir. BTCP ise sadece 2,5 dakikalık bir blok süresine sahiptir. Yani BTC’den daha hızlı bir blockchain ağı. Ayrıca, BTC’nin blok boyutu 1MB iken BTCP’nin blok boyutu 2MB’dir.

Ancak proje, diğer ağlardan daha merkezi olmayan, topluluk odaklı ve daha adil. BTC halk tarafından kontrol edilmez ve madencilik için SHA256 protokolünü kullanır. Başka bir PoW ağı olan BTCP, Equihash algoritması ile kendini güvence altına alır. Bu yöntem, madenciliği SHA256’dan çok daha kolay ve daha iyi hale getirir. Son olarak, BTCP özel işlemler sağlama yeteneğine sahiptir. Bu nedenle, kullanıcılar mallarını özel ve anonim olarak gönderebilirler.

BTCP nedir? Bu ne işe yarıyor?

BTCP, Bitcoin Private ağının yerel kripto para birimidir. Bu altcoin kendi Blockchain ağında çalışır. Ayrıca BTC popülerliği ve ZClassic sırları sunar. Kullanıcılar bu kripto para birimi ile varlıkları özel ve anonim olarak aktarabilir. Ayrıca bilgisayarlarının GPU gücünü sağlayarak ve platformda karmaşık matematik problemlerini çözerek BTCP madenciliği yapabilirler. BTCP, tıpkı Bitcoin gibi toplam 21 milyon coine sahiptir.

Bitcoin Özel nedir? BTCP’yi nasıl alabilirsiniz?

Private Bitcoin almak isteyen kullanıcıların bulabileceği tek bir Bitcoin borsası var. Bu kripto para borsalarından yalnızca TradeOgre tanınır. İlgilenen yatırımcılar borsaya üye olmalı ve BTCP hisselerine göre varlıklarını cüzdanlarına yatırmalıdır. Bunu yaptıktan sonra BTCP satın alma sayfasına gidebilir ve token satın alabilirler.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın