medyauzmani.com
Binance’den Bu Altcoin İçin En Büyük Hareket! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri – Özgün Fikirler

Binance’den Bu Altcoin İçin En Büyük Hareket! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, büyük çöküşünün ardından küllerinden yeniden doğan Terra ekosisteminin yeni tokeni Terra Classic’i (LUNC) desteklemeye devam ediyor. Bu makalede, altcoin projesi LUNC’nin token arzını azaltmak için bir yangın programı kullanıyor. Şimdi Binance, LUNC yazma programını haftalıktan aylık olarak değiştirdi.

Binance LUNC yazma işlemi artık her ay gerçekleşecek

kriptokoin.comGördüğünüz gibi, işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto piyasası olan Binance, Terra Classic’in (LUNC) yeniden canlanmasında etkili oldu. Borsa, bir aydan fazla bir süredir LUNC spot ve sınır işlemlerinden ücret alıyor.

Binance, LUNC’de beşinci ticaret haftasını tamamladı. Alıştırma sırasında Binance, 306.406 dolar değerinde 1.26 milyar LUNC yaktı. Sadece beş hafta içinde borsa yaklaşık 13,7 milyar LUNC yaktı. Bu, yakılan tüm LUNC belirteçlerinin %50’sinden fazlasını temsil eder.

Binance bugün bu yanan yazılımın yeni gelişimini duyurdu. Şu andan itibaren Binance, her hafta LUNC tokenlerini yakmayacak. Değişim şimdi tüm aylık LUNC yakmalarını çalıştıracak. Binance duyuruda şunları söyledi:

LUNC yakma süreci, LUNC alanı ve marj ticaretinde beşinci faiz yakıldıktan sonra haftalık değil aylık olarak gerçekleşecektir.

Buna dayanarak, Binance’in LUNC ticaretinin altıncı partisi 1 Aralık 2022’de gerçekleşecek. Binance’e göre, 30 Ekim 2022’den başlayarak, 00:00 limitli gayrimenkul işlemleri için LUNC ticaret hacmini hesaplayacak. :00.

Binance’in altcoin hizmetine LUNC katkısı hizmeti başlatacak

Kripto para borsası Binance, LUNC’nin değerini canlandırmada önemli bir rol oynadı. Yazma sırasında, cüzdan yakmak için toplam 26 milyar LUNC gitti. Bunun yaklaşık maliyeti 6,3 milyon dolar. Yakma programı aracılığıyla yok edilen tüm LUNC’lerden Binance, kripto para birimlerinin %50’sinden fazlasını yakmakla sorumludur.

CoinMarketCap verilerine göre, basın zamanında, LUNC son 24 saatte %1.5 kaybetti. Altcoin 0.0002414 dolardan işlem görüyor. LUNC’nin mevcut piyasa değeri 1.59 milyar dolar. Piyasa değeri açısından kripto para liginde 36. sırada yer alıyor. LUNC, LUNA evreninin mirasının bir devamıdır. Şimdi olduğu gibi fiyat sıfırlandı. LUNA yaklaşık 7 ay önce 119,18 dolarla zirve yaptı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın