medyauzmani.com
Binance Bu Altcoin’den Milyarlarca Yaktı: Fiyat Sıçraması! – Özgün Fikirler

Binance Bu Altcoin’den Milyarlarca Yaktı: Fiyat Sıçraması!

Dünyanın en büyük kripto para borsası, merakla beklenen bir token yakma olayı başlattı. Binance’de milyarlarca token yakıldıktan sonra fiyat düşük bir noktaya ulaştı.

Binance insanların çabalarını destekliyor

Borsa 10 Ekim’de yaklaşık 1 milyon dolar değerinde 3 milyar Terra Classic (LUNC) yaktığını duyurdu. Böylece LUNC sayısı 6.88 trilyona düştü. İşlem 2 farklı Binance cüzdanı üzerinden yapıldı. İlk projede 99 milyar LUNC var. Bu, bugün saat 13:00’te dolaşımdaki 99 milyar LUNC’yi temizleyerek gerçekleşti. İkinci satış, LUNC’nin ticaret sermayesinin yakıldığı 2-8 Ekim tarihlerindeki bir transferdi.

Binance ayrıca 3 Ekim’de 5,59 milyardan fazla Terra Classic (LUNC) yaktı. Daha önce, LUNC işlem ücretlerini tek bir yerde ve çiftler halinde yakacağını açıklamıştı. Ancak, LUNC yazma işlemi herhangi bir ücret içermeyecek ve maksimum faiz oranı %0,1 olacaktır. Bu arada Binance CEO’su “CZ”, son açıklamasında diğer borsaları LUNC’yi yakmaya çağırdı. Terra Classic LUNC DAO kullanıcıları bir tweet’te Binance’e teşekkür etti:

Hala bunun olmasını inanılmaz buluyorum. Bu, Binance’in bunu yaptığı tek zamandır. Cüzdanına 1 milyon dolar gönderdi. Yorulmamaları ve sosyal medyadaki destekleri, LUNC topluluğuna büyük bir yardımdır.

LUNC fiyatı Binance çabalarından sonra %5 arttı

Terra Classic (LUNC) fiyatı son 24 saatte %5 arttı. LUNC için 24 saatlik en düşük ve en yükseği sırasıyla 0,0029 ABD Doları ve 0,00031 ABD Dolarıdır. Ancak, LUNC’nin fiyatı bu kazanımların bir kısmını geri ödedi. Yazma sırasında 0,003024 dolardan işlem görüyor. Bu arada, işlem hacmi son 24 saatte neredeyse %85 arttı. Terra Classic’in canlandırıcı yaklaşımı büyük ilgi gördü.

Binance toplamda 8,5 milyardan fazla LUNC yaktı. Böylece topluluk şu ana kadar ölü cüzdana yaklaşık 18 milyar LUNC gönderdi. 677.97 LUNC, fiyat havuzlarında. Sonuç olarak, toplam gelir 6,88 trilyona düştü. Bu arada topluluk, kripto borsası Coinbase’i LUNC’den vazgeçmeye teşvik ediyor.

Yatırımcılar LUNC fiyatını bekliyor

kriptokoin.comTakip ettiğiniz gibi, CoinMarketCap tarafından yapılan bir kamu araştırması, yatırımcıların LUNC fiyatında büyük seviyeler beklediklerini ortaya koydu. Ankete katılanların çoğu, LUNC’nin yıl sonuna kadar 0,001978 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Bu tahmin, Binance’in LUNC’den gelen %1,2 gazla tokenleri yakacaklarını açıklamasından etkilendi. Ancak, LUNC teklifinin kaza sırasında 340 milyondan 6.9 trilyon jetona yükseldiği unutulmamalıdır. Topluluğun bir zamanlar sahip olduğu kaynaklara yeniden erişmesi zaman alacaktır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın