medyauzmani.com
Binance 7 Altcoin Projesine Yatırım Yapacak! – Özgün Fikirler

Binance 7 Altcoin Projesine Yatırım Yapacak!

Dünyanın kripto para borsası unvanını elinde bulunduran Binance, 7 altcoin kullanacağını duyurdu. Borsa, En Değerli Oluşturucu (MVB) Hızlandırıcısı adlı bir program aracılığıyla bu kripto para birimlerini destekler. BNB Chain ve Binance Labs işbirliğiyle devam eden program, çeşitli servislerin geliştirilmesine destek olmayı hedefliyor.

Binance, 7 altcoin hizmetini destekleyecek

Alan Kimliği

Space ID, dünyaca ünlü bir hizmettir. Bu hizmet, birden çok zinciri desteklemek için tasarlanmıştır. Örneğin, Space ID, insanların, malların ve programların farklı ağlarda kullanılmasına izin verir. Temel olarak bu, Blockchain dünyasının her yerinde geçerli olan dijital bir kimlik gibidir. Ağdaki herhangi bir bilgi çok boyutlu, dağıtılmış ve hızlıdır.

Çoklu Zincir Olay Protokolü (MEP)

MEP, farklı Blockchain ağlarının birlikte çalışmasına izin veren bir hizmettir. Bu hizmet bir iletişim kanalı olarak çalışır. Yani, akranlarla iletişim kurmanın bir yolunu sağlar. Bu ağda kullanıcılar, kimlik doğrulama, yürütme ve çok kanallı aktarım gibi özelliklerden yararlanır. Ancak MEP üzerinde çok modlu işlemler alt protokoller üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu özel alt protokoller hız ve güvenlik sağlar.

Çarpma işlemi

Çoğunluk, sıfır kanıta dayalı farklı Blockchain ekosistemleri oluşturur. Bu ortam, zkBridge ve zkRollup’un çalışmasını sağlar. Serideki önceki iki proje gibi Overality de işbirliğine odaklanan bir proje. Web3’e çok yönlü bir görünüm kazandırmak için bu proje bir hizmet modelidir. Bunun ötesinde Gemini, deVirgo ve MetaID adında farklı araçlar var. deVirgo daha kısa prova süreleri sunar. Gemini, sıfır bilgili bir kimlik doğrulama protokolü olarak zkRollup’ları hızlandırır. Meta ID ise NFT ve sosyal ağlarda kimlik doğrulamayı kolaylaştırır.

meta maymunlar

MetaApes, tasarımı açısından diğer uygulamalardan farklıdır. Bu altcoin, Binance’e dayalı ücretsiz bir Play to Kazanma sürümüdür. Başka bir deyişle, kullanıcılar bu mobil oyunlar sayesinde daha az para kazanabilirler. Şu anda oyunun 400.000’den fazla kullanıcısı var. Bu kullanıcılar MetaApes içinde kendi şehirlerini inşa edebilirler. Bu şehirleri PVP ve PVE dahil olmak üzere farklı ortamlarda savaşa getirebilirler. Savaşın kazananları ödüller alır.

Velvet Capital’in fiyatı

Velvet Capital, kullanıcıların tokenlerle varlık sınıflarına yatırım yapmasına olanak tanır. Tokenize edilmiş portföylere yatırım yapan kullanıcılar, getiri elde etme fırsatına sahiptir. Bunu yaparken de ürünlerin farklı ekosistemlere yerleştirilmesini kolaylaştırır. Web 3.0 endeksine ek olarak, Velvet Capital içindeki yatırımcılar bilinmeyen diğer varlıklara da yatırım yapabilirler. Bununla birlikte platform, birçok sosyal medya yatırımını ve strateji geliştirmeyi de desteklemektedir.

Web3Go

Web3Go bir altcoin farkındalık hizmetidir. Web3 platformları ve Blockchains üzerindeki kullanıcılar için anlık bildirimlere izin verir. Temel olarak bu bir çoklu veri analiz protokolüdür. Bu nedenle, Web3Go blok zinciri tabanlı verileri toplar ve analiz eder. Daha sonra bu bilgileri, kullanıcıların anlayabileceği şekilde bildirimler yoluyla sağlar.

Spor Dalları

kriptokoin.com Belirtildiği gibi Gameta, Binance Labs’tan fon alan son projedir. Bu proje oyun odaklı bir şekilde çalışmaktadır. Temel olarak, çatısı altında tek bir platformda farklı oyunların oynanmasına izin verir. Gameta şu anda 9 oyun içeriyor, ancak evrende ayrıca geliştirilmekte olan 20’den fazla oyun var.

En son gelişmelerden bizi haberdar etmek için bizimle iletişime geçin. heyecanve, Facebookve Instagramİle takip et Telgraf kuyu Youtube kanalımıza katılın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın