medyauzmani.com
Bazı Popüler Spor Ücretleri Nelerdir? Bu 15’e Bakın! – Özgün Fikirler

Bazı Popüler Spor Ücretleri Nelerdir? Bu 15’e Bakın!

Kripto para piyasası, video oyunlarını destekleyen bir platform olan GameFi ile devam ediyor. Bu, esas olarak kazan-kazan (P2E) iş modeli olarak bilinir. Oyuncular sadece oyun oynamakla kalmadı, jetonlarla da ödüllendirildi. Peki son zamanlarda hangi oyun para birimleri popüler oldu?

İşte para dolu bir oyun

Cryptocurrency veri sağlayıcısı CryptoDiffer, son aylarda oyun pazarında yaşananları yeni bir tweet ile paylaştı. Bu liste, Alien World’den Axie’ye kadar muhtemelen daha önce duymuş olduğunuz popüler oyunları içerir. Bu arada, takımın sıkı çalışmasına rağmen Star Atlas henüz kendini gösteremedi. Yeni sinematikler çok daha iyi olacağımızı gösterse de oyun henüz tamamlanmadı.

CryptoDiffer tarafından sağlanan verilere göre, geçtiğimiz aydan itibaren en çok kişiye sahip olan oyunların listesi şu şekilde: Bu liste aktif oyuncu sayısına göre yapılmıştır. Başka bir deyişle, bu oyun P2E oyun topluluğu arasında çok popüler.

 1. Spor Dalları
 2. uzaylı dünyası
 3. Benji Muz
 4. Solitaire Blitz
 5. kıymık diyarı
 6. eksen sonsuz
 7. Hile Akını
 8. yayla
 9. Çiftçi Ülkesi
 10. Arc8
 11. Era7: Gerçeğin Oyunu
 12. Triny’nin ülkesi
 13. ayçiçeği diyarı
 14. MOBOX’un fiyatı
 15. Dünya X Oyunları

Oyun parasına gelince, hemen hemen tüm Blockchain oyunlarıyla uyumlu bir kripto para birimi olduğunu belirtmek gerekir. Örneğin, AXS ve TLM, geçen yıl aynı zamanda en yüksek ödeme yapan jetonlar arasındaydı. Ancak bu hızın düştüğünü belirtmek gerekir. Piyasanın geri kalanı gibi, spor parası da hacim toplamakta zorlanıyor.

Axie Infinity’nin geliri düşüyor

Blockchain oyunu Axie Infinity geçen hafta 988.400 dolar getirdi. Şubat 2021’den bu yana P2E oyunlarının ilk haftasında 1 milyon dolardan az kazandı.

P2E dünyasının gözdesi olan Axie, 2021 yazında ve başlarında çok popüler oldu. Zirvede, oyun 8 Ağustos 2021 haftasında 215 milyon dolar hasılat elde etti. O yılın Ekim ayında, Axie’nin arkasındaki şirket Sky Mavis, a16z liderliğindeki 152 milyon dolarlık bir yatırımın ardından 3 milyar dolarlık bir fiyata ulaştı. Yine de kriptokoin.com Dediğimiz gibi, Axie Infinity Kasım 2021’den beri yavaş bir düşüş yaşıyor. Sky Mavis, Axie’nin oyun motorunun dengesizliği ve tükenmesi sorunu nedeniyle hızlı büyümesini sürdüremedi.

Axie oyun makinelerinin çoğu, yeterli SLP önlemleri olmadan teslim edildi, sinyale zarar verdi veya sinyal yaktı. Bu, markayı ortadan kaldıran ve oyuncuları oyunu kullanmaya devam etmeye teşvik eden enflasyona yol açar. Sky Mavis oyuna daha fazla itfaiye aracı koymaya çalıştı, ancak istenen etkiye sahip görünmüyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın