medyauzmani.com
Batshuayi ve Montero’nun ‘saç’ totemi! – Özgün Fikirler

Batshuayi ve Montero’nun ‘saç’ totemi!

Birçok futbolcunun kuaförü olan Muharrem Bilen, AA muhabirine yaptığı açıklamada futbolcuların fotoğraflarına çok dikkat ettiğini söyledi. “Futbolcular için dış görünüşleri futbolları kadar önemlidir. ‘Ben sahadayken saçlarım da konuşacak. Gören herkes saçlarının ne kadar güzel olduğunu söyleyecektir. Buna takıntılı oyuncular var. Ancak imajları istedikleri gibi olduğunda kendilerini iyi hissediyorlar ve bu da oyundaki performanslarına yansıyor. “ kelimeleri kullandı.

Futbolcuların kuaför koltuğunda çok vakit geçirdiğine dikkati çeken Bilen, şunları kaydetti: “Çok dikkatli ve saçına ve görünüşüne çok önem veriyor. Haftada 2-3 kez saçını kestiren futbolcular var. Bir futbolcunun saç kesimi özel istekleri ile yaklaşık 4 saat sürüyor. imza. Saç ve sakal Bir erkeğin makyajı onu iyi hissettirir.” dedi.

“Totemlerini traş eden futbolcular var”

Bazı futbolcuların saçlarını ve bakımlarını toteme çevirdiğini kaydeden Bilen, şunları kaydetti:

“Cyle Larin haftada iki kez saçını kestiren bir oyuncu. Kovid dönemimde iki hafta işimi yapamadım. Larin de kimseyi kesmedi ve saçları dökülerek sahaya çıktı. tecrit, sabah 1’de evine gittim.yarın onu tıraş edeceğim.Bunu bazı arkadaşlarıma sordum ama totem yaptığı için tıraş olmadı. saçımı sabah 3’te bile keser yoksa totemim kırılır’.Buna kafayı takmış oyuncular var.Totemini tıraş ettiren futbolcular var.Mesela Rıdvan saçını hep bayramdan bir gün önce kesmiş Bu konuda totemleri olan oyuncuları araştırdım ve birçok futbolcunun bu sorunu yaşadığını gördüm.Miralem Pjanic her zaman perşembe ve maçtan 2 gün önce saçını kestirdi.Welinton hep gri boyamak istedi ve bunun ona şans getirdiğine inandı. “Sin Saçımı kestirmeden gol atabileceğime inanıyorum,” dedi Montero. Futbolcular saçlarını kestirerek stresi azalttıklarını söylüyor. Batshuayi’nin saçını örüyoruz. Ayrıca saçını ördükten sonra gol atacağına inanıyor ve ilk maçını Fenerbahçe’ye gittiğinde aldı.Bilen, Glasgow Rangers takımında forma giyen Rıdvan Yılmaz’ın futbol dünyasına kafası kazılı bir şekilde girdiğini söyledi. “Önce Rıdvan Yılmaz’ın saçını kestim, sonra dikkat çekti. Daha sonra başka bir futbolcu Rıdvan’ın saçını daha çok beğendiğini söyledi. Diğer platformlarda yorum yapanlar, “Rıdvan’ın saçları ve görünüşü çok güzel” dedi. Böylece futbol dünyasına girmiş olduk. Sonra oyuncularla iyi bir ilişki vardı. “ dedi.

Yaptığı otele giderek İstanbul dışından da oyunculara hizmet verdiğini kaydeden Bilen, Dubai ve Londra’da iki mağaza daha açmak üzere olduğunu söyledi.

kaynak: AA

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın