medyauzmani.com
Balkan Lullaby 15th’in fragmanı yayınlandı mı? Balkan Ninni 15’in yeni fragmanı yayınlandı mı? Balkan Ninni son bölümünde neler oldu? – Özgün Fikirler

Balkan Lullaby 15th’in fragmanı yayınlandı mı? Balkan Ninni 15’in yeni fragmanı yayınlandı mı? Balkan Ninni son bölümünde neler oldu?

Balkan NinnisiTürkiye yapımı bir televizyon dizisi. Bu dizinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Merih Öztürk ve Emre Bey yer alıyor. Balkan Lullaby 15th’in fragmanı yayınlandı mı? Balkan Ninni 15’in yeni fragmanı yayınlandı mı? Balkan Ninni son bölümünde neler oldu?

BALKAN Ninni 15. BÖLÜM YAYINLANDI MI?

Balkan Ninni’nin 14. bölümünün ardından 15. bölüm fragmanı yayınlandı.

BALKAN Ninni’nin 15. PARÇASINA BAKIN!

BALKAN LULL NEDİR?

Makedonya’nın başkenti Üsküp’te Vardar Nehri’nin ayırdığı ve Taş Köprü’nün birbirine bağladığı imkansız bir aşkın hikayesini anlatan “Balkan Ninnisi” çok yakında TRT 1 ekranlarında olacak.

Farklı ırklardan iki gencin imkansız aşkı…

“Balkan Ninni”, farklı ülkelerden iki gencin, Makedonya ile Türkler ve Arnavutların yan yana yaşadığı 600 yıllık bir Osmanlı şehri olan Üsküp’te aşkları için imkansızı başarmak için verdikleri mücadelenin hikayesini anlatıyor. diğeri.

Doğan Ümit Karaca, Türk ve Makedon ailelerin hayatlarından kesitleri ve tarih müzesinde bir oyalama olsun diye birbirini ölesiye seven iki gencin hayatlarından kesitleri gösteren “Balkan Ninnisi”nin yönetmenliğini yapıyor. çoktan geçmişlerdi.

BALKAN LULL’UN SONRAKİ BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Bir köşkte nişan heyecanı kısa sürer. Jovanka’nın sırrını öğrenen Ertan, aralarındaki büyük aşkı bitirmeye karar verir. Makedon ailesinin evden ayrılması herkes için büyük sürprizler uyandırır, geçmiş pek görünür değildir. Öte yandan geçmişten gelen sırlarla dolu Süleyman, Nina’nın ve geçmişin peşine düşer. Nina’nın gölgesi bile Süleyman’ın düşüncelerini bozar. Süleyman, yaşananlara rağmen Nina’ya ulaşmak için Elena’nın evine gider. Pavel’in Ertan’a attığı goller başarılı oldu. Bu arada Ertan da boş durmayacak ve Pavel’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için planlarını ortaya çıkaracaktır.

BALKAN NINNIS İYİ

Erdal Özyağcılar : Süleyman

Özlem Türkad: Neriman

Merih Öztürk : Jovanka

Emre Bey: Ertan

Gözde Çağacı : Gülsüm

Hakan Boyav: Daniel

Suzana Akbelge

Deniz Gürkan: Gülbahar

Erman Şaban: Al bakalım

Sarp Bozkurt: Arif

Süleyman Kara: Mustafa

Mustafa Yaşar

Kaan Turgut: Pavel

Bedia Begovska

Elişa Vakası

Ne Kolukısa

Filiz Ahmet

Slagana Vujoseviç

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın