medyauzmani.com
Bahçeli’den önemli sözler – Fikirler – fikirler.net.tr – Özgün Fikirler

Bahçeli’den önemli sözler – Fikirler – fikirler.net.tr

Bahçeli Notları:

MHP olarak ülkemize canımızı verdik. Biz kimseye hakaret etmiyoruz. Hz. Mevlana’nın dediği gibi “Aşk bir lütuf işidir, hesap değil.” Dürüst olmak gerekirse milletimize olan sevgimiz kuru bir söz değildir. Bu ilhamla Türkiye’nin her yerindeyiz. Halkımızla buluşup sohbet ediyoruz. “Adım Adım 2023, İl İl Anadolu” dedik ve herkese sarıldık. Şimdi Bölüm 2023 Benim Köyüm Benim Köyüm, ülkemizin ustalarının ve sosyal buluşmaların ayağına gittik. Bunu kararlılıkla sürdürüyoruz.

“KAFALARINI DÖNEN AYAKLARLA KAZANAN İNSANLAR…”

Köylerimizi tanıyoruz, elma yanaklı çocuklara, çıplak eli, yaşlı gelinlere, fedakar annelere, zorluklara göğüs geren babalara, dedeleri bereketli topraklara, yeşil ovalara Türkiye’nin geleceğinin müjdesini taşıyoruz. 451 köyü ziyaret ettik.

Köyümde sosyal toplantılarımızdan, bağ ve bahçemizden keyif alırdık. Memleketin dilini bilen, köylülerin hislerini bilen bir başkan olarak, tohumlar para kazanacak, şişmanlar yiyecek diyorum. Türkiye’yi besleyen vatandaşlarımız için yapabileceklerimiz sınırlıdır. Kulaklarını ve arka ayaklarını kaşıyanlar köyümüzün insanını tanımaz. Yaparlarsa MHP ve Halk İttifakı yapacak.

Yorulmamızı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak. Toplantımızı 13 Kasım 2022’de Elazığ’da, 20 Kadı 2022’de Samsun’da yapacağız. Erik dalına basmayacağız, boş sözlerle düşmeyeceğiz.

“TÜRKİYE YILLARIN EN YENİ İŞİNİ VERDİ”

Osmanlı İmparatorluğu’nun küllerinden bir anka kuşu gibi Türkiye Cumhuriyeti doğdu ve tarih sahnesindeki yerini aldı. Tarihine yeni bir zorunlu devrim damgasını vurdu. Anadolu’da kurduğumuz üçüncü Türk devleti Türkiye Cumhuriyeti’dir. Osmanlı İmparatorluğu Türkiye’dir, Selçuklu Türkiye’dir. Türkiye Cumhuriyeti’ni kuranlar gökten inmediler, Osmanlı İmparatorluğu’nda büyüdüler. 20. yüzyıl Türkiye’nin doğum yılı ve Türkiye’nin doğum yılıdır. Cumhuriyetin ilk yılları tek parti dönemi, 71 yıllık milletvekili ömrü Cumhuriyetin ikinci dönemi, üçüncü dönemi ise Cumhurbaşkanlığı dönemiydi.

Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı Türkiye’nin 100. Yıldönümü yeni bir ivme kazandırmıştır.

Cumhurbaşkanımızın çağrısına cevap veriyoruz, birlikte Türkiye Yüzyılının vizyonunu oluşturalım, çağrıya kulak verelim ve buna hazır olduğumuzu kamuoyuna gösterelim. 17 rolün hepsini destekliyoruz.

“BU BİR MESAJ VAR”

Türk’ü ve Türkiye’yi dünyadan çıkarın, geriye hiçbir şey kalmayacak. Türkiye’nin yüzüncü yılı, özgürlüğümüzün simgesi ve zulme uğramak isteyen bir yasadır. Türkiye Yüzyılı, Türkiye için yeni bir zaferdir. Cumhuriyetin birinci asrında kaçırdık treni, ikinci asırda kaçırmayacağız. Leyleklerin hayatı güzellikle bittiği gibi dedikodularla da biter. Onlarda umut yok, barış yok, halkın iradesi yok.

kaynak: MADDE 7

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın