https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Bağlı kuruluş mali müşavirleri sokağa çıkma yasağından muaf mı? - Özgün Fikirler
Anasayfa » Haber » Bağlı kuruluş mali müşavirleri sokağa çıkma yasağından muaf mı?

Bağlı kuruluş mali müşavirleri sokağa çıkma yasağından muaf mı?

Ben serbest meslek sahibi bir mali danışmanım. 29 Nisan 2021 ile 17 Mayıs 2021 arasındaki Covid-19 karantinası sırasında muafiyet kapsamında mıyım?

Aşağıdaki bilgiler dışında herhangi bir bilgimiz bulunmamaktadır. İl valilerinden bilgi alın.

Periyodiklik: 41. Muafiyetin gerekçesine göre, serbest muhasebeciler, yeminli mali müşavirler, yeminli mali müşavirler ve bunların çalışanları, ikamet yerlerinden iş yerlerine seyahatleri ile sınırlıdır.

464205-nace kodlu bir tekstil firmasında hesap yöneticisi olarak çalışıyorum. Sokağa çıkma yasağından muaf mıyım?

Konuyla ilgili yazıda verilen tanım dışında detaylı bir bilgiye sahip değiliz. 41- Serbest muhasebeciler, yeminli mali müşavirler, yeminli mali müşavirler ve bunların çalışanları, muafiyet sebebine bağlı olarak ve ikametgâhlarına gidiş gelişleri ile sınırlı olmak üzere,


Kaynak: ismmo
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın