https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
BAĞ-KUR borçları 7256 Sayılı Kanun kapsamında siliniyor mu? - Özgün Fikirler
Anasayfa » Haber » BAĞ-KUR borçları 7256 Sayılı Kanun kapsamında siliniyor mu?

BAĞ-KUR borçları 7256 Sayılı Kanun kapsamında siliniyor mu?

İhtiyari borç BAĞ-KUR için 7256 borç erteleme başvurusunda bulunduk. Borç tasfiye edilebilir mi?

yapılandırma aralığı

2020 / Ağustos ve öncesi döneme aittir ve tamamlanmış olup; Sigorta primleri, genel sağlık sigortası primleri, işsizlik sigortası primleri, 01.02.2021 tarihinden önce sona eren idari para cezaları, iş kazası, meslek hastalığı veya maluliyet sonucu doğan alacaklar, haksız ödenen gelir ve aylıklardan doğan alacaklar, tazmin süresi hizmetlerinden doğan alacaklar, Kanunun yayımı tarihinden önce malvarlığı ödenmiş olan isteğe bağlı ve toplum sigortası primleri ile aidatları; Ödenmemiş ilaveler, 5510/Ek 5, Ek 6 ve 2925 sayılı Kanun kapsamındaki sigortalardan doğan primler, 6183/48. Taksitli alacaklar yeniden yapılandırma kapsamında bu madde kapsamındadır.


27256 numaralı Teşvik tahakkukunda aşağıdaki gibi görünür. 27256 indirim garantide görünecektir. Ödeme yaptığınızda borcun tamamı çıkıyor. Bu tutarı ödemeli miyiz?

Ay sonunda düşecektir.


Kaynak: ISMMMO
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın