medyauzmani.com
Avrupa’nın acı hali! Manşetlere böyle çıktılar – Özgün Fikirler

Avrupa’nın acı hali! Manşetlere böyle çıktılar

ABD merkezli Bloomberg, ahşabın ‘değerli bir meta’ haline geldiğini yazıyor. Panik alımının başladığını söylemek, “Eski Günlerde Yaşamak” bir yorum yapılmıştır.

Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle Avrupa, son yıllardan bu yana bir görüntü mekanı haline geldi.

Rusya’dan gelen doğal gaz sıkıntısı, kıtadaki ülkelerin alternatif arayışlarına neden oldu.

Avrupalılar Çaresizlik İçinde

Hükümetler doğal gazı azaltmak için politikalar getirdikten sonra insanlar kömür ve odun kullanmaya başladı.

Bloomberg büyümesi “Çarpıcı Avrupalılar dünyanın en eski kalorifer yağına yöneliyor” dedi. Doğal gaz sıkıntısı nedeniyle odun talebinin arttığı kaydedildi.

İLGİLENDİĞİNİ SÖYLEDİĞİ HIRSIZLAR

Berlin’in Tempelhof havaalanı yakınında, çaresiz insanların stoklarını çalacağından endişelenen Peter Engelke, deposuna yeni bir güvenlik kapısı kuruyor. Risk altındaki en değerli emtia ahşaptır. ” söylendi.

Kıta bu kış enerji ve elektrik kesintilerine hazırlanırken, Engelke hareketinin Avrupa’da en hızlı büyüyen hareketlerden biri olduğu vurgulandı.

İLGİLİ İÇERİKLER MEVCUTTUR

Kuzey Akımı doğalgaz boru hattının yok edilmesi, Rusya’nın Ukrayna’daki savaş nedeniyle arzı kesmesi nedeniyle bölgenin savunmasız kalmaya devam ettiğinin son işareti.

Öte yandan Fransa’da talaş fiyatlarının neredeyse ikiye katlanarak ton başına 600 avroya ulaştığı kaydedildi. not paylaşıldı.

GÜÇ SORUNU

Macaristan’ın talaş ihracatını yasakladığı ve Romanya’nın yakacak odun fiyatına 6 ay süreyle sınır getirdiği bildirildi.

Euro bölgesinde enflasyon Eylül ayında ilk kez ikiye katlandı ve kıtlıkların yanı sıra enerji sorunlarıyla ilgili endişeler tüketici harcamalarında artışa neden oldu.

ESKİ YILLARA GERİ DÖNÜŞ!

Birleşik Krallık’ta bir yakacak odun şirketinin Genel Müdürü Nic Snell şunları söyledi: “İnsanlar tüm evi ısıtmayalı uzun zaman oldu. Ateşin etrafında oturup sobayı yakarlar ya da ateş yakar ve uyurlardı. Bu kış böyle geçecek. bundan çok daha fazlası olmak” dedi. .

NEFES ALANLARI

Koronavirüs pandemisi sırasında insanların evlerine çok para yatırdığı ve bunun enerji krizi sırasında arttığı söylendi ve şunları söyledi:

“İnsanların eline geçen her şeyi yakacağı endişesi var. En kötü hava kirliliğine odunu doğru yakmayı bilmeyenler neden oluyor. Komşularınızı düşünmek zorundasınız.”

kaynak: MADDE 7

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın