medyauzmani.com
Asi gelin Meghan Markle, Kraliçe’yi çabucak unuttu! Radyosunda çıplaklığı kabul etmesine şaşırdı. – Özgün Fikirler

Asi gelin Meghan Markle, Kraliçe’yi çabucak unuttu! Radyosunda çıplaklığı kabul etmesine şaşırdı.

Meghan MarkleKraliçe’nin ölümünden sonra podcast serisine ara verdi. Sussex Düşesi, çocukluğuyla ilgili yeni bir bölümle geri döndü.

KARŞILAŞTIĞI SEÇİMLERİ SÖYLEDİ

The Demystification of Dragon Lady kitabında Markle, komedyen Margaret Cho ile Kore mirası nedeniyle karşılaştığı ayrımcılık hakkında konuştu. Amerika Birleşik Devletleri’nde Asya kültürüyle büyümenin zorluklarından bahseden Markle’ın sözleri herkesi şaşırttı.

“ANNEM İLE ÇIPLAK KAMPÜSE GİDİYORUZ”

Mynet’in haberine göre Amerika’da yaşarken başka kültürleri de tanımak istediğini söyleyen Markle, “Diğer kültürleri tanımaktan gerçekten çok hoşlandım. Annemle Kore kaplıcalarına gittik. Daha önce gitmemiş olanlar için, genç bir kız için garip bir deneyim olduğunu söylemeliyim. Yaşları 9 ile 90 arasında değişen çıplak kadınlarla dolu bir odaya giriyorsunuz. “Hepsi sıraya girmiş, çıplak dolaşmak ve vücutlarını ovmak için bekliyorlar” dedi.

“Çok utandım”

Koreli bir kaplıcaya gittiğinde çıplak olmaktan çok utandığını ancak Koreli kadınların güzelliğinden çok etkilendiğini anlatan Markle, “Tek istediğim bir mayoydu ama o zaman izin verilmiyordu. Hatırlıyorum. Genç olduğum için çok utandım.Annemle kaplıcada banyo yaptıktan sonra aynı odada oturup lezzetli Kore yemekleri yerdik.Bu güzel Koreli kadınların Jjimjilbang (Kore baharı) törenini almasını ve paylaşmasını izlemeyi çok severdim. onlarla.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın