medyauzmani.com
Anneye Kolay Hediyeler İçin El Yapımı Hediye Fikirleri – Özgün Fikirler

Anneye Kolay Hediyeler İçin El Yapımı Hediye Fikirleri

Değerli yaşam kaynağımız evimizdir. Annelerimiz…Onlara en güzel hediye gülümsememizdir. Ama bu yeterli değil. Sevgili annenize el yapımı hediyeler vererek işinizi tanıtın. Kemerlerinizi bağlayın, anneniz için el yapımı hediye fikirleri bulacağınız bir yolculuğa çıkıyoruz!

Anneye el yapımı hediye fikirleri

1. Manuel not defteri

Annen yazmayı sever mi? En azından yemek tarifleri veya günlük fikirler için not almak isteyebilir. İşte çok güzel bir hediye fikri! El yapımı defter istenildiği gibi kullanılabilir. Bu noktada istediğiniz rengi ve türü seçebilirsiniz. Deftere anlamlı bir not, annenize bir hediye, tarihi yazmayı unutmayın. Küçük bir şiir ya da defter tasarımındaki bir bükülme bile annenizi mutluluktan havaya uçuracak.

2. Örgü

Anneye el yapımı hediye fikirleri

Anneler her zaman el işlerimizi parlatacak mı? Şimdi sıra bizde! Anneler örgü örmeyi sever. Bu yüzden bunu annem için el yapımı hediye fikirleri listeme ekleyin. Dokuma bir atkı ya da örgü bir şal çok kullanışlı olabilir. Harika bir örgü olmak zorunda değil. Uzun ve sert düşünmeye gerek yok. İnternetten basit ve düz modellerin videolarını izleyerek hızlıca öğrenebilirsiniz. Elinizden gelen bu özel hediye annenizin boynunu ve kalbini ısıtacak.

3. Yapay çiçekler

yapay çiçekler

Çiçek var mı yoksa sevmiyor mu? Ama bu sefer uzun yıllar sürekliliğini koruyacak bir önerimiz var. Yapay çiçekleri saplarından kesin. Bunları foamiran kartona yapıştırın ve son olarak kartonu zarif bir vazoya koyun. Dilerseniz vazonun etrafına güzel bir şapka örerek hediyenize biraz daha emek katabilirsiniz. Dilerseniz rengarenk ve paketlenmiş şekerlerden kendi çiçeklerinizi bile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak yapabilirsiniz. Belki de vazonun içine annenizin baş harflerini eklersiniz. Her şey hayal gücünüze bağlı!

4. Resimler

fotoğraf albümü

Ne kadar hızlı büyüyorsun… Annen buna her gün şaşırabilir. Bu yüzden zamanında geri alın. Bir albüm alın ve annenizle çekilmiş fotoğraflarınızı yayınlayın. Ya da istersen bir tabak al. Bu resmi renklendirmek için renkli kalemler ve boyalar kullanın. İstediğiniz her şeyi çizebilirsiniz. Daha sonra annenizle en güzel fotoğraflarınızı bu panoya ekleyin. Elinizin değdiği, vakit geçirdiği her hediye anneniz için çok değerlidir.

Annenize el yapımı hediyeleriniz varsa onun fotoğraflarını bizimle paylaşmak ister misiniz? Ya da önerileriniz varsa “Anneye El Yapımı Hediye Fikirleri” yazımıza yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın