medyauzmani.com
Amigurumiden kuzu nasıl yapılır, nasıl yapılır? – Özgün Fikirler

Amigurumiden kuzu nasıl yapılır, nasıl yapılır?

Amigurumi kuzu yapmak için beyaz anne kuzu ipi ördük ve 3 numara tığ işi ördük. Malzeme olarak 1 çift kuzu gözü ve mavi ip, iç malzeme için de lif kullandık.

Amigurumi kuzu yapımı başlangıç

Sihirli halka ile 8 puan kazanın. Yüzüğü kapatın. Üst sıradaki her bir sc’ye çift iğne yapın. Diziyi tamamla. Sayıyı 16’ya yükseltin. Üst sıradaki 1 sık iğnenin yanındaki 1 sık iğneyi delin. Tek veya çift işaretleme yaparak sırayı tamamlayın. Sıra sonunda sayıyı 24,3’e yükseltin. 3 sıra artırmadan örün.

Üst satırdan 4 çıkarın. Bir sonraki sırada, iğneyi 4 tekrarlı kesim yapın. Örgünün içini liflerle doldurun. Sonraki sıralarda aralıklarla örün ve turuncu bir gövde elde etmek için azaltın. Ve gövdeden çıkarın ve ipliği koparın. Bir kez daha Koç’un başı için sihirli bir yüzük yapın. 6 tekrar iğne yapın ve kapatın. İkinci sırada, her bir tığ işi yaparak sayıyı 12’ye yükseltin. Bir sonraki satırda sayıyı 15’e yükseltin. 3 sıra daha örün, artık yok. Bir sonraki satırda 4 çıkarın. Ardından, 4 tane daha çıkarın ve bunları liflerle doldurun. Baş kısmını aralıklarla örerek kapatın.

Koyun burnu örmek

9 ip çekin. Tekrar kroşe yaparak bir zinciri geri kesin. Yanına 6 trabzan yapın. Sekizinci zincire 3 tekrar tığ işi yaparak aynı anda hem artırıp hem de döndürelim. Son döngüde 3 tekrarlı tığ işi yapın. Sıra sonuna kadar örün, sıra sonunda 3 daha artırın, sıra sonuna kadar örün. Yine sıranın başında 3 kat artırın. Sıranın sonuna kadar örün. Sonraki iki sırada hiç kaldırmayın. Sonraki sıralarda her sıra başında bir ilmek eksiltiyorum. Toplamda 7 sıra örün, liflerle doldurun. İpinizi kesin, yaklaşık 3 inç uzun bir ip bırakın.

örgü ayaklar

Yine sihirli ilmek ile 4 ayak öreceğiz, 6 tekrarlı tığ işi yapacağız. En üst sırada sayıyı 12’ye yükseltin. Üzerine 9 sıra daha örün ve iplerinizi kesin.

örgü kulaklar

Sihirli bir yüzük yapın. 6 tekrarlı tığ işi yapın. İkinci sırada her bir tığ için 2 ayrı trabzan yapın. Sonraki satırda 2 artış yapın. Bundan sonra kesinti yok. 7 sıra örün ve ilmeği koparmadan örgüyü 2 ye katlayın. Kancalarınızı daldırın ve birbirine bağlayın. Birbirine zıt iki yerde sabitleyin. Halatını kes.

amigurumi kuzu pirzolasının montajı

Burnu liflerle doldurun. Burun üzerinde bıraktığınız uzun iplikle baş ve burnu birleştirmek için burun çevresini dikerken kulakları yanlardan dikin. Gövde kısmını aynı iplikle bağlayın. Vücudun baş kısmının onarımı. Ayakları bir araya getirirken lifleri içeriye yerleştirin. Ayakları dikerken, başın hemen altında olacak şekilde dikin. Ağzı ve burnu siyah iplikle dikin. Gözleri de çok sıkı dikin ki kırılmasınlar.

Amigurumi eti hazır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın