medyauzmani.com
AK Partili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Lütfü Türkkan’a konferans verdi – Özgün Fikirler

AK Partili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Lütfü Türkkan’a konferans verdi

Programa Marmara Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından Gebze Lamec Otel’de düzenlenen kahvaltı programına katılım sağlandı.

AK Parti Genel Başkanları Kocaeli Radiye Sezer Katırcıoğlu, Cemil Yaman, CHP Milletvekili Kocaeli Tahsin Tarhan, İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Çakmak, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyücay Kahvaltı Belediye Başkanı Zinnur Bücıkay Belediye Başkanı Büyükgı Belediye Başkanı kahvaltı programı . vermek.

KATIRCIOĞLU LÜTFÜ TÜRKKAN İLE AYNI SAHAYA GİRMEDİ

Programın sonunda toplu fotoğraf çekimi sırasında AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ısrar etse de şehit ailelerine hakaret eden biriyle aynı fotoğrafa girmem dedi.

Devam eden Katırcıoğlu, ‘Bu vatan için katledilen kardeşlerimizin ailelerine gözünü kırpmadan hakaret eden Lütfü Türkkan’la aynı karede olmak benim için çok zalimce. Dün olduğu gibi bugün de yarın da ülkemizin değerlerine saygı duymayan kimseyle görüşmem, bu yüzden lütfen ısrar etmeyin. protokol görüntüsüne girmedi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın