medyauzmani.com
Ahu Tuğba Amerika’da Ian Kasırgası’nda evini ve arabasını kaybetti – Özgün Fikirler

Ahu Tuğba Amerika’da Ian Kasırgası’nda evini ve arabasını kaybetti

Zamana iz bırakan Ahu Tuğba, kızıyla uzun yıllar Amerika’da yaşadı. Özel bir hayat yaşayan oyuncu, ABD’nin Florida eyaletini vuran ve 100’e yakın kişinin hayatını kaybettiği Ian kasırgasına yakalandı.

“EVİM ZENGİN, ARABAM İYİ”

Onlarca kişinin hayatını kaybettiği fırtına Tuğba ve kızı Anjelik Calvin’in evini de su bastı. Bir sorunu olan Tuğba, kızıyla birlikte evden ayrıldı. Magazinsortie.com’a özel olarak konuşan Tuğba, Florida’dan büyükannesi Anjelik’in evi Güney için ayrıldığını söyledi. Son olaylara değinen Tuğba, “Burası şu anda çok tehlikeli bir yer. Ian Kasırgası Küba’da başladı, burayı yıktı ve her şeyi parçalayarak buraya geldi. Evim çöktü, arabam sular altında kaldı. Allah kimseyi bir daha yaşamasın, “dedi.

“Çağların Kasırgası, Tanrı Düşmanımı Bile Eder”

Tanınmış isim, fırtınada başına gelenleri açıklayarak şöyle devam etti: “İnsanların evleri, arabaları gitmiş… Bırakın da canları gitmiş, birikimleri gitmiş… İş yerleri kapanmış.” Uyumadık bile. Arkadaki 2 katlı binaya gittik. O ev olmasaydı ne olurdu hayal bile edemiyorum. Şehir gitti… Bu yüzyılın fırtınası. Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın, düşmanım bile olmasın. Şimdi sigortanız varsa, siz ödersiniz, o zaman size öderler. Peki ya geçmiş yaşam? Onları geri alamazsın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın