medyauzmani.com
Admatic Reklam: En İyi Adsense Alternatifi – Özgün Fikirler

Admatic Reklam: En İyi Adsense Alternatifi

Web sitesi sahipleri olarak blog yazarak para kazanmak için birçok girişimimiz var. Elbette bu girişimlerin ilk adımı genellikle Adsense oluyor.

Elbette Google Adsense onay süreci işe yaramazsa alternatiflere başvurmayı düşünebilirsiniz.

Veya AdSense reklam kazançları size yetmeyeceği için alternatif bir Adsense reklam şirketi ile çalışmayı düşünebilirsiniz.

Bunun yerine Adsense gibi güvenilir bir firma bulmak çok zor. Yabancı firmalara tam olarak güvenemiyoruz çünkü ödeme yapılmadığında hakkımızı aramak çok zor. Bu nedenle, yerel şirketlerle anlaşmak mantıklıdır.

Peki, tüm yerel işletmeler güvenilir midir?

Maalesef hayır. Parmakla sayılamayacak kadar azdırlar. AdMatikbu süreçte karşımıza çıkan güvenilir firmalardan biridir.

# Yaklaşık sekiz aydır Admatic ile çalışıyorum. Bu yazıda, tüm bu süreçte yaşadıklarım;

Admatik.

>> Ödeme yaptığınızda
>> Hangi gün ödenir
>> NASIL ÖDEME YAPILIR
>> Asgari ödeme nedir
>> Ödemeden kesinti var mı?

Admatik.

>> Reklam türleri
>> Site hızına etkisi
>> Yayınlanan reklamlar
>> Adsense Etkisi

Admatik ile

>> Ne kadar kazanıyorsun
>> Tıklama Başına ve Gösterim Başına
>> Kaç gösterim ve ne kadar kazanıldı

ADMATIC’İ KULLAN

>> Nasıl kayıt olunur
>> Onay almak ne kadar sürer?
>> Kabul etmeyen siteler
>> Reklam kodları nereye eklenir?
>> Ödeme kanıtı

Firma ile ilgili akla gelebilecek tüm soruları cevaplamaya çalıştım. Ayrıca yazının sonunda AdMatic reklam kodlarının nereye yerleştirileceğine dair küçük bir rehber hazırladım.

En sık sorulan sorularla başlayalım. AdMatic’in ödemelerle ilgili herhangi bir sorunu yoktur. Bu en belirgin özelliğidir. Her kuruşun hakkını alıyorsunuz.

AdMatic ödeme yöntemi nedir? Admatic ne zaman ödeme yapar?

Yayıncı Admatic Ödemeleri Net 30 yöntem. örneğin Nisan Ay boyunca sitenizde gösterdiğiniz reklamlardan kazandığınız tutar, Mayısın sonu Hesabınıza aktarın. Ayın ilk günü, nihai kazancınızı panonuzda görebilirsiniz.

# Bu süreç aşağıdaki gibidir:

Nisan ayı boyunca sitenizde reklam yayınlıyorsunuz. Admatic panelinden günlük kazançlarınızı takip edebilirsiniz.

Diyelim ki Nisan ayı boyunca yayınladığınız ilanlardan toplam 312,05 TL kazandınız. Mayıs ayının ilk günü, ekibiniz Aritmetik Nisan ayı için nihai kazançlarınız listede görünür. Mayıs ayının sonunda, ilerlemeniz hesabınıza aktarılacaktır.

AdMatic hangi günlerde ödeme yapar?

#maaş günüm Ayın 25’inden 30’una kadar Aradaki herhangi bir gün gibi. Onlar da bu yükümlülüklere uyuyorlar. AdMatic ile çalıştığım sekiz ay boyunca, gelecek ayın ödemelerini görmedim.

AdMatic nasıl ödeme yapar?

#ödemeleriniz banka hesabınıza Gerçekleştirilir. paypal ödemesi yok.

Asgari AdMatic ödemesi nedir?

#AdMatic minimum ödeme 50 TL K tarafından tasarlanmıştır. Bakiyeniz 50 TL’yi geçtiğinde ödeme almaya hak kazanırsınız.

AdMatic ödemeleri azaltır mı?

Ödemelerde yayıncıya kredi Kesintisiz. Yani diğer reklam şirketleri gibi “100 lira kazandım ama vergi olarak 20 lira kesip size 80 lira ödeyeceğiz.” denemeyin.

Panonuzdaki hakkınız olan miktar, herhangi bir kesinti olmaksızın tamamen aynıdır. Anladığım kadarıyla eBGBM oranları belirlenirken vergi payı da dikkate alınıyor.

Çünkü yasal olarak faturalandıramayan yayıncılar hesap fişi Belirli bir miktar vergi kesilir. AdMatic bunu ilk etapta yapıyor olabilir.

Sitemizde yayınlayacağımız AdMatic reklamları çok kaliteli ve sizi rahatsız etmiyor. Ülkemizde tanınmış markaların kampanyalarını içermektedir.

AdMatic ne tür reklamlar kullanır?

AdMatic bize 5 çeşit reklam teklifler. Bunlar aşağıdaki gibidir;

#Mobil geçiş reklamı: siteniz için sadece mobil Tüm ekranı kaplayan ve cihazlarla (akıllı telefon, tablet) giriş yapan ziyaretçilerin karşısına çıkan bir reklam türüdür.

günlük ziyaretçi başına üç kata kadar Dışarı. Testlerimizde, bir ziyaretçinin aynı konuda günde üç defadan fazla göründüğünü görmedik.

#Geçiş reklamı web sayfası: Sadece Bunlar, tüm ekranı kaplayan ve sitenize masaüstü veya dizüstü bilgisayardan giren ziyaretçilere gösterilen reklamlardır. Bu reklamlar banner, video, form vb. olabilir. Farklı şekillerde sunulur. günlük ziyaretçi başına üç kata kadar O görünür.

#Reklam geçişi 300 x 250: Site sayfanızı biraz aşağı kaydırdığınızda, sağ altta eski MSN bildirim pencereleri gibi görünen ve bize eskilere nostalji yaşatan reklam türüdür.

Sayfayı aşağı kaydırdığınızda görünür ve yukarı kaydırdığınızda kaybolur. Boyutu 300 x 250 pikseldir. Kapatmak için bir düğme de var. Her sayfada bir çeşit reklam çıkıyor.

#Görüntü Artı (beta): Bu reklam türü şu anda beta aşamasındadır. Bunlar, sitenizin içeriğine yerleştirdiğiniz resimlerde görünen reklamlardır. Onları test ettiğimiz kadarıyla, kodlarında bir sorun olduğunu düşünüyoruz. Çektiğimiz görüntüleri zorla merkeze sola kaydırır. Reklamların yüklenmesi uzun sürüyor. Çok kullanışlı değil. Her fotoğrafta görünmüyor.

# Masthead (970 x 250) demosu: Başlık ve içerik alanı arasında çok fazla yer kaplayan bir reklam türü. Genellikle tanıtım videosu teklifleri yayınlanır. Youtube bu reklam türünü çok kullanıyor.

# InRead Beta: Bu, test aşamasında olan bir reklam türüdür. Metin içeriğinize ekleyebilirsiniz. Reklam kodunu nereye eklerseniz ekleyin, o alana geldiklerinde onu açarak ziyaretçiyi şaşırtıyor.

AdMatic reklamlarının site hızı üzerinde etkisi var mı?

# Reklamların bir sitenin ne kadar hızlı açıldığı üzerinde çok az etkisi vardır veya hiç etkisi yoktur. Sayfa hızına neredeyse hiç etkisi olmadığını söyleyebiliriz.

Ancak bazen, web ve mobil geçiş reklamları gecikmeli olarak yüklenebilir. Bir ziyaretçinin aniden metni okumaya başlaması ve aniden ortaya çıkması sinir bozucu olabilir.

AdMatic reklam yayınlama sektörleri nelerdir?

# Buradaki asıl soru, elbette, reklamların kalitesiyle ilgili. Rahatlayın, penis büyütme, bahis siteleri, iğrenç kilo kaybı resimleri içeren reklamlar gibi can sıkıcı sunumlar kesinlikle yok.

Yalnızca tanınmış markalar için tanınmış reklam kampanyaları yayınlarsınız. İyi ve göze batmayan reklamlar sunar.

AdMatic Reklamlarının AdSense Üzerinde Etkisi Var mı?

Bu, sitelerinde zaten Adsense reklamları yayınlayanlar için en ilgi çekici sorunlardan biridir.

AdMatic’ten Adsense’e Etkisi yok.

AdMatic aynı zamanda bir Google ortağıdır. Yani zaman zaman reklam alanlarında AdChoise reklamlarına rastlayabilirsiniz. Bu nedenle sitelerinizde Adsense ve AdMatic reklamları yayınlamanız herhangi bir soruna yol açmayacaktır.

>> Sabit bir gelir oranı yoktur. eBGBM’ye dayalı Kazançlarımız ölçümlerle belirlenir. Tüm reklam birimlerini kullandığınızı varsayarsak 10 kiloYukarı ve aşağı görüntüle 25-30TL tutarında kazanç elde edebilirsiniz.

AdMatic tıklama başına mı yoksa gösterim başına mı ödeme yapıyor?

#Sadece her izlenim için Ödeme yapıldı. Tıklamalar kazançları etkilemez.

AdMatik gösterimler için ne kadar ödüyor?

#Admatic, kazanç birimi olarak eBGBM’yi kullanır. kazançlarınız 1000 aktif gösterim Buna göre belirleyin.

  • Kuruş (masaüstü) reklam formu için 1000 göstermek asgari 1,20 TL Vermek.
  • kuruş (mobil) reklam formu için 1000 gösterim asgari 0,50 TL;
  • Reklam geçişi reklam formu için 1000 gösterim 0,10 bana göre 0,50 TL Tutarlar verilir.
  • Daha fazla resim model için 1000 gösterim asgari 0,60 TL Vermek.
  • başlık reklam türü için 1000 gösterim Minimum başına 1,00 TL K tarafından tasarlanmıştır.
  • InRead Beta Bunun için herhangi bir ödeme bilgisi bulamadım.

Gösterimler, benzersiz ziyaretçilere dayanmaktadır. Aşağıda bir aylık gösterim ve kazanç raporlarını sunacağız. Bu tabloya göre herhangi bir reklamdan ne kadar kazanacağınız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Reklam türü izlenim BGBM para kazanmak
kuruş (mobil) 106.330 0,51 TL 54,14 TL
Kuruş (masaüstü) 88.228 1,31 TL 115,74 TL
Reklam geçişi 382.106 0,20 TL 77,44 TL
Daha fazla resim 11.104 2,00 TL 22,21 TL

Tablodan da anlaşılacağı gibi, somut bir kar elde etmek için oldukça başarılı bir web sitesine sahip olmanız gerekir. Günde 100 benzersiz ziyareti olan bir siteden fazla bir şey beklememelisiniz.

Cevaplar sizi tatmin ediyorsa hemen kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Yönetici paneli ile ilgili ayrıntılara girmeyeceğiz. Çok kullanışlı bir paneli var. Aşağıda reklam kodlarını açıklıyoruz…

AdMatic’e nasıl kaydolursunuz?

#Kayıt olmak için bu adrese gidiyoruz. yukarıdaki listeden Yayımcı üzerine basıyoruz. paletimizden Yeni bir hesap oluştur Düğmeye basıyoruz. Formu doldur Kayıt ol Butona tıklıyoruz ve onay sürecini beklemeye başlıyoruz.

AdMatic onayı ne kadar sürer?

#Onay süreci çok hızlı. En fazla bir hafta ile sınırlıdır, ancak en fazla 1-2 gün İnceleme süreci tamamlandı.

AdMatic ne tür siteleri kabul eder?

18+ Yetişkin içerikli siteleri ve depoları paylaşan ve tamamen botlar tarafından oluşturulmuş siteleri asla kabul etmeyin.

#Katı Adsense kriterlerinden biraz daha esnek kabul koşullarının olduğunu söyleyebiliriz. Kişisel blog, teknoloji, moda, finans, spor, haberler vb. Her türlü kaliteli web sitesini hemen onaylıyorlar.

AdMatic reklam kodlarını nereye eklersiniz?

1-Panonuza giriş yaptıktan sonra soldaki menüden Web SitelerimAçılır menüden ve öğesine tıklayın Promosyon kodunu alınTıklamak . Sitenizi seçtikten sonra sağdaki kutudan kullanacağınız reklam türünü seçin. İlgili reklam kodları aşağıda görünür.

AdMatic reklam kodunu alın

2-Burada “Masthead (970 x 250) demosu“beş”InRead BetaWordPress sitemiz için reklam türü hariç diğer tüm reklam kodlarını kullanabiliriz. altbilgi. php Dosyaya ekleyeceğiz.

Yönetici panelimize giriş yapın Görünüm > Düzenleyici yolu takip et altbilgi. php Dosyayı aç </body> İşareti buluyoruz. Reklam kodlarımızı doğrudan bu kodun üzerine yapıştırıyoruz.

AdMatic reklam kodunu yerleştir

AdMatic reklam kodunu yerleştir

3-ve başlık Eğer reklam simgesi başlık.php Dosyadaki kodların bitiminden hemen sonra yani sonuna yapıştırıyoruz.

#InRead demo reklam kodlarına reklam eklemek için eklentileri kullanabilirsiniz. WordPress Post’un altında – yukarıda – Otomatik reklam ekleme hakkındaki makalemizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Burada ödeme belgesi bırakmak olağandır;

AdMatic ödeme kanıtı

AdMatic ödeme kanıtı

Sonuç olarak AdMatic yüksek kaliteli reklamları ile güvenilir bir reklam firmasıdır, yayıncılara değer verir ve sorunlara anında çözüm sunar, ödeme ile asla uğraşmaz. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.


Umarım Admatic Reklamcılık Hakkında Her Şey makalemi faydalı bulmuşsunuzdur. Yazımı sosyal medyada paylaşarak teşekkürlerinizi gösterebilirsiniz. Bu benim için fazlasıyla yeterli olurdu.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın