medyauzmani.com
ABD’deki Yatırımcılar ApeCoin Ve Bu 8 Altcoin ile Oynuyor! – Özgün Fikirler

ABD’deki Yatırımcılar ApeCoin Ve Bu 8 Altcoin ile Oynuyor!

Uluslararası verilere göre ABD’li yatırımcılar Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerinin yanı sıra Apecoin ve Shiba Inu satın alıyor.

İşte ABD’deki en popüler kripto para birimleri

Bugün platformda 500’e yakın kripto para birimi ve 21000’den fazla altcoin ticareti yapılıyor. ABD’li yatırımcılar bu fonların yalnızca bir kısmıyla etkileşime giriyor. Peki ABD’de en çok işlem gören kripto para birimleri hangileri? Yakın tarihli bir Forbes raporuna göre liste şöyle:

  1. Bitcoin (BTC)
  2. Ethereum (ETH)
  3. Dogecoin (DOGE)
  4. Dalgalanma (XRP)
  5. Shiba Inu (SHIB)
  6. Bitcoin Nakit (BCH)
  7. Binance Coin (BNB)
  8. ApeCoin (APE)
  9. Güneş Güneş)
  10. Cardano (ADA)

Apecoin ve Shiba Inu neden bu kadar popüler?

Geçen Mart ayında piyasaya sürülmesine rağmen, Apecoin neredeyse tüm ülkelerde hala en üst konumda. Henüz birkaç aylık olan altcoinin bugün ABD’de en çok konuşulan ve işlem gören varlıklardan biri haline gelmesinin birçok nedeni var. Birincisi ilginç bir fiyat.

İkincisi, APE, BAYC ve MAYC, NFTS tarafından desteklenmektedir. Bu nedenle bu isimlerle popüler NFT projeleri ile yakından ilgilidir. Ayrıca Kevin Hart, Justin Bieber, Madonna ve Tom Brady gibi ünlülerle de ilişkilidir. Bütün bunlar Apecoin’i kripto yatırımcıları arasında çok popüler hale getirdi.

Apecoin ayrıca kısa süre önce vaat eden Otherside metaverse’i başlattı. Projenin geliştiricisi, daha ucuz bir para birimi bulmak için Ethereum’dan uzaklaşmayı da planlıyor. Bu, ApeCoin’i ABD’deki en popüler kripto para birimlerinden biri haline getirmeye yardımcı oldu. Ancak, APE’nin fiyatının pazar nedeniyle son zamanlarda zorlandığını belirtmek gerekir.

Apecoin gibi Shiba Inu (SHIB) de parlak bir ortam sunar

Bir meme tokeni olarak Shiba Inu, ABD’deki en popüler kripto para birimlerinden biridir. Kendini işine adamış ekibi ve çalışma kabiliyeti sayesinde ayı piyasasında bile ilk 20’de kalmayı başardı. SHIB’yi öne çıkaran şeylerden biri, takası ShibaSwap’tır. Kullanıcılar buradan Uniswap veya benzeri DEX’leri takas edebilecekler. Ayrıca geliştiriciler, önümüzdeki yıllarda platformu NFT ticaretine açmayı planlıyor.

SHIB markasının bugün incelemeye değer olmasının bir diğer önemli nedeni de onu nasıl kullanabileceğinizdir. Ayrıca, token, kullanıcıların kripto kullanarak Amazon, eBay ve Walmart gibi yerlerden ürün satın almalarını sağlayan Shopping.io gibi platformlar tarafından kabul edilmektedir.

kriptokoin.comGördüğünüz gibi Shiba Inu grubu bir süredir Shiba Eternity ile meşgul. Bu makalede en yeni P2E oyunlarını ele aldık.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın