medyauzmani.com
9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hear Me 9. Sezon Fragmanı İZLE! Beni Dinle fragmanı yayınlandı mı? Beni Dinle Fragmanı Full HD İZLE! – Özgün Fikirler

9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hear Me 9. Sezon Fragmanı İZLE! Beni Dinle fragmanı yayınlandı mı? Beni Dinle Fragmanı Full HD İZLE!

İlk gösteriminden bu yana izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran ve oldukça popüler olan “Hear Me” 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu dizinin izleyicileri tarafından sıkça soruluyor. Bu kapsamda v Hear Beni 9. fragmanı yayınlandı mı? Ve Beni Dinle fragmanı yayınlandı mı? Meraklı izleyiciler için sorularını yanıtladık. Peki, Beni Dinle 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hear Me 9. Sezon Fragmanı İZLE! Beni Dinle fragmanı yayınlandı mı? Beni Dinle Fragmanı Full HD İZLE!

DUYDUĞUMUZ, 9. BÖLÜM FİLM YAYINLANDI MI?

Hear Me 9. bölüm fragmanı 29 Eylül’de seyirciyle buluştu. Dizinin 9. bölümü bu hafta 6 Ekim Perşembe günü Star TV’de yayınlanacak.

HEAR ME SERİSİNİN HİKAYESİ NEDİR?

Duy Beni dizisi diğer yaz dizileri gibi bir aşk hikayesi yerine gençlik dizisi olacak. Birsen Altuntaş’ın hikayesine göre dizinin içeriği lise öğrencisi Ekim’in yaşadığı talihsiz bir olayla başlayacak. Okuldayken Ekim’in en iyi arkadaşı Meltem’e araba çarpar ve kaçar. Kazadan sonra Meltem belden aşağısı felç oldu. Komşular kaçak arabayı kovalarken, arabanın peşinden koşması nedeniyle karanlık sırlarla üniversiteye girmiş gibi görünüyor.

BENİ BİRLİKTE DUY

Kanatlar (Caner Topçu)
Ekim (Rabia Soytürk)
Selim Bender (Berk Hakman)
Aziz (Burak Can)
Bahar (Ege Menşeli)
Melisa (Sümeyye Aydoğan)
Meltem (Helin Kandemir)
Fikret (Durul Bazan)
Rıza (Murat Daltaban)
Suna (Yeliz Akkaya)
Halil (Aytaç Usun)
Süleyman (Alper Atak)
Neşe (Feride Çetin)
Hasan (Bedir Bedir)
Selçuk (Hamdi Alp)
Ozan (Utku Coşkun)
Bekir (Taha Bora Elkoca)
Hatice (Elif Çakman)
Şükran Günü (Bedia Ener)
Ayşe (Gökçe Güneş Doğrusöz)
Hazal (Meltem Akçol)
Ceren (Yasemin Berkiş)
Ceyda (Sena Gençtürk)
Emine (Cemre Özşişman)
Ece (Dilara Sümbül)
Cingöz (İzzet Yüksek)
Dağhan (İbrahim Yıldız)

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın