medyauzmani.com
8 Ekim 2022 randevu talimatı yayınlandı – Özgün Fikirler

8 Ekim 2022 randevu talimatı yayınlandı

PROSEDÜR SEÇENEKLERİ

Yönetimden:

Karar: 2022/513

633 Sayılı Diyanet İşleri Başkanlığının Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun’un 5. Maddesi ile 3 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. Maddeleri uyarınca, Dr. Fatih Mehmet AYDIN ​​atandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı’na açık olan Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. maddelerine göre Cafer Tayyar DOYMAZ atandı.

Strateji Geliştirme Başkanı Hasan GÜÇLÜ, Diyanet İşleri Başkanlığı’nda açık bulunan Liderlik ve Denetleme Başkanlığı görevine Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. maddelerine göre atandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nda açık olan Strateji Geliştirme Başkanlığı’na Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. maddelerine göre Bünyamin KAHRAMAN atandı.

Marmara Üniversitesi Fakülte Üyesi Doç. Dr. Enver Osman KAAN seçildi.

İletişim Departmanında Açık;

  • Ali İmran TURGUT Adana Bölge Müdürlüğü’ne,
  • Ahmet Ali SOYLU’nun Ankara Bölge Müdürlüğü’ne,

  • Cengiz Kutlu YÜKSEL’den İzmir Bölge Müdürlüğü’ne,

  • Yahya TEKİN’den Kayseri Bölge Müdürlüğü’ne,

  • Taner TAŞKIRAN’dan Konya Bölge Müdürlüğü’ne,

  • Efe Murat ERBAŞ’ın Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü’ne,

  • Murat GÜLER Trabzon Bölge Müdürlüğü’ne,

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. maddelerine göre atanmıştır.

Muhammet ŞİMŞEK, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. maddeleri uyarınca Adli Tıp Kurumu Başkan Yardımcılığına atandı.

Sayılı Yükseköğretim Kanununun 38 inci maddesi gereğince; 2547 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. maddeleri 3, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Adnan HUT seçildi.

Sayılı Yükseköğretim Kanununun 38 inci maddesi gereğince; 2547 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. maddeleri Tıp Enstitüsü.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı Sedat YENİDÜNYA, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. maddesine göre görevden alındı.

Çalışma ve İnsan Güvenliği Bakanlığı Uluslararası İşgücü Genel Müdür Yardımcısı Mahir GÜMÜŞ, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. maddesine göre görevden alındı.

Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. Maddeleri uyarınca. 3, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Ahmet ÖZGÜVEN görevden alınarak ayrıldı. Abdülkadir YILMAZ Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Düzce İ1 Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. maddelerine göre Tamer KIRBAÇ atandı.

Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Birinci Hukuk Müşavirliği görevine ise 6698 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. maddelerine göre Alime KARAGÖL atandı.

Ticaret Bakanlığı’nda açık;

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. maddelerine göre atanmıştır.

Ticaret Bakanlığı’nda açık;

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. maddelerine göre atanmıştır.

Teknik sınavı başarıyla geçen Ticaret Müfettiş Yardımcısı Gökhan ÇELİK, Ticaret Bakanlığı’nda açılan Ticaret Müfettişliği’ne 6698 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2. ve 3. maddelerine göre atandı.

7 Ekim 2022

Recep Tayyip Erdoğan

BAŞKAN

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın