medyauzmani.com
6 Şubat 2021 tarihinden itibaren burs ve kredi ödemeleri öğrenci hesaplarına yatırılmaya başlanacaktır. – Özgün Fikirler

6 Şubat 2021 tarihinden itibaren burs ve kredi ödemeleri öğrenci hesaplarına yatırılmaya başlanacaktır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı burs ve kredi vermeye Şubat ayında başladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 6 Şubat 2021 tarihinden itibaren burs ve kredi ödemelerinin öğrenci hesaplarına yatırılmaya başlandığını bildirdi. Bakan Kasapoğlu, ödemelerin 6-10 Şubat tarihleri ​​arasında son TC kimlik numarasına göre yapılacağını bildirdi.

TC Kimlik numarasının sonunda “0” olanlar 6 Şubat’ta, “2” olanlar 7 Şubat’ta, “4” olanlar 8 Şubat’ta, “6 olanlar” ödemelerini alabilecek. ” 9 Şubat’ta ve “8” olanlar 10 Şubat’ta.


Kaynak: Gençlik ve Spor Bakanlığı TC
Yasal uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler, resimler, tablolar, açıklama, yorum, analizler ve içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bir kişi veya kuruluşa özel profesyonel bilgi veya tavsiye sağlama amacı taşımaz. Tema olarak benzer olsa da her eser kendi koşullarından dolayı farklı tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle, bu makalede belirtilen içerikten yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız yararınıza olacaktır. Bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer her türlü içeriğin özel veya resmi makamlarca kullanılması sonucunda doğabilecek zarar ve ziyandan Muhasebe Haberler veya ilişkili kişi veya kurumlar sorumlu değildir. , gerçek veya tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar.


Kaynak: İŞKUR Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın