medyauzmani.com
50 Büyük Balina Bu Altcoin’i Binance’e Bıraktı! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri – Özgün Fikirler

50 Büyük Balina Bu Altcoin’i Binance’e Bıraktı! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri

Son 24 saat içinde 50 büyük altcoin balinası Binance’e milyonlarca dolar akıttı. Olayların toplantı sırasında ortaya çıkması ilginçti.

Altcoin balinaları Binance’de bu kripto para birimine akın ediyor

Blockchain analitik platformu Lookonchain’e göre, en büyük 50 Dogecoin balinası daha fazla satma eğiliminde. Büyük yatırımcılar, cari fiyatlarla yaklaşık 12,35 milyar dolar olan 87,1 milyar DOGE’ye sahipler. Bu satıcılar, dolaşımdaki toplam stokun yaklaşık %63,71’ine sahiptir. Bu, Dogecoin’in pazar payının yaklaşık %66.5’i.

Lookonchain’in analizine göre, en büyük 50 DOGE balinası, son 30 gün içinde cüzdanlarından 21 milyon DOGE çekerek toplamda yaklaşık 3 milyon dolar kazandı. Ancak analiz, geçen hafta balinaların yaklaşık 110 milyon dolar değerinde 761 milyon DOGE sattığını gösteriyor. Satış, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından geldi. Bu arada, mem madeni paranın fiyatı geçen hafta yükseldiğinde balinalar cüzdanlarına para koyuyordu. Öte yandan Dogecoin, geçen haftadan bu yana %150 yükseldikten sonra stop ediyor.

Genel olarak, 50 balina, gün boyunca 70 milyon dolar değerinde 484 milyon DOGE satın aldı. Geçen hafta 50 balıktan 12’si gelirlerini artırırken, 7’si risklerini azalttı. Analiz ayrıca, son 6 ayda ticaret yapmayan balinalar arasında 15 ticaret yapmayan tüccarı da gösteriyor. İlk 50’den 18’i, 2020’den önce DOGE satın alan erken aşama yatırımcılardı. Yeni yatırımcıların yanı sıra 13 tanesi son 6 ayda token satın aldı.

Analize göre geçtiğimiz hafta Binance ve Crypto.com kripto borsalarına 177 milyon dolar ve 6.7 milyon dolarlık Dogecoin aktı.

Dogecoin, tüketiciler sıkıldığında stratejisini değiştiriyor

Birkaç gün boyunca sinyalleri toplayıp aynı fiyatı artırdıktan sonra, DOGE alıcılarının artık fiyatta büyük bir artışı destekleyemeyeceği görülüyor. CoinMarketCap verilerine göre DOGE’nin fiyatı son 24 saatte %16 arttı. Ancak aynı dönemde satışlar %10 düştü. Bu, DOGE piyasasındaki alıcıların kendilerini yorgun hissetmeleri nedeniyle fiyatların geri dönüşünün yakın olduğunun güçlü bir göstergesiydi.

Ayrıca, Santiment’ten gelen veriler, Dogecoin’in artan hakimiyetini gösterdi. Yazma sırasında, DOGE’nin hakimiyeti altı ayın en yüksek seviyesi olan %28.38 idi.

Bir finansal etkinlikte bir araya gelmek, genellikle yükselen fiyatların bir işaretidir. Öte yandan, fiyat toplantılarının kamu kontrolünde sürekli artması, genellikle fiyat oynaklığına işaret eder. Santiment’e göre, DOGE’nin 29 Ekim’deki genel kurul toplantısının ardından morali yükseldi, şunları söyledi:

DOGE kuralı, habercinin getiri oranını arttırır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın