medyauzmani.com
5 Analistin Dogecoin’i ve Şaşırtıcı Bitcoin Tahminleri! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri – Özgün Fikirler

5 Analistin Dogecoin’i ve Şaşırtıcı Bitcoin Tahminleri! – Urfa Hikâyeleri – Şanlıurfa Hikâyeleri

Bitcoin, Fed kararı öncesi direnç seviyesinin altında zaman geçirirken, Dogecoin fiyatı BTC karşısında son 17 ayın üzerine çıkıyor. 5 uzmanın ikili hakkında söylediklerine hızlıca bir göz atalım.

BTC bir duvarda işlem görse de, bir kırılma olasılığı devam ediyor

Fiziksel belirtiler

Kripto para piyasası, Fed’in 2 Kasım’daki faiz oranlarına ilişkin açıklamasını sabırsızlıkla bekliyor. Toplantıdan 24 saatten az bir süre önce, Malzeme Göstergeleri zincirindeki veri kaynağı, satış siparişlerinde bir düşüş bildirdi. MI analistleri bugün “Binance sipariş defteri bir Tetris oyunu gibi görünmeye başlıyor” diye tweet attı. Bir grafik, 31 Ekim ayının sonunda direncin 30.000 doların altına çıktığını gösteriyor. Malzeme Göstergeleri, “30.000 dolardaki 46 milyon dolarlık blok aktif bir ticarete düşerse, fiyatı düşürür. Aksine, eğer öyleyse Yükselen BTC çalışmalı” diye devam ediyor. Analistler, “Çarşamba günü Fed’den gelen sinyaller bir katalizör olabilir” diye ekledi.

kripto Tony

Bu arada, Crypto analisti Tony, son eğilime dayanarak yukarı yönlü yeniden giriş olasılığını ima etti. Açıklayıcı bir çizelgede “Bu boğalar, destek bölgesini korumak için doğru zamanda geldiler” diye yazdı:

Şimdi soru şu, onu buradan mı alacağız yoksa likidite için dipleri mi sabitleyeceğiz?

bozuk para bardağı

Coinglass’tan alınan verilere göre, Bitcoin’in aylık kapanışı 20.500 dolar civarında ve Eylül ve Ekim aylarındaki %5.6’lık kazançtan hafif bir artış gösteriyor.

Dogecoin rallisi devam ederken analistler ikiye bölündü

Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla birkaç ayın en düşük seviyesini kırdı. Crypto Tony, “Bu noktada 0.17$’lık bir test kaçınılmaz görünüyor” diyor. Analiste göre, “Elon Musk’tan daha fazla Doge tweeti görmeye devam edeceğiz.”

Ünlü bir uzman Anbessa, DOGE’yi mevcut seviyede artırmaya karşı uyardı. Ancak bazı uzmanlar buna dayanamaz. Öte yandan Anbessa, “özellikle şimdi Fomo iseniz ve henüz her şeyi yakalamadıysanız” diye uyarıyor.

Büyük bir yatırım yönetimi firması Twitter ve Dogecoin’in geleceğini tahmin etti

Yakın tarihli bir açıklamada Bernstein, Twitter’da Dogecoin’in geleceği hakkında spekülasyon yapmanın “mantıksız olmadığını” söyledi. Şirket, Dogecoin’in Twitter için bir “program para birimi” olabileceğini öne sürüyor. kriptokoin.com Daha önce de belirtildiği gibi, Dogecoin, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından yakın zamanda fiyat rekabeti ile karşı karşıya kaldı. Bugün erken saatlerde girişimci, Twitter logolu bir tişört içinde bir Shiba Inu köpeğinin fotoğrafını yayınladı. Birçoğu bunun yaklaşan bir birleşmeye işaret ettiğini söylüyor.

Ancak Dogecoin’in Twitter kullanıcıları tarafından nasıl kullanılabileceği açık. Bunun Twitter Blue premium abonelikleri için ödeme yapmak için kullanılabileceğine dair spekülasyonlar var. Musk, Nisan ayında Twitter’da %9,2 hisse satın aldıktan sonra böyle bir fikirle geldi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın