medyauzmani.com
2 Kripto Para Milyarderinden Bitcoin ve Piyasa İncelemeleri – Özgün Fikirler

2 Kripto Para Milyarderinden Bitcoin ve Piyasa İncelemeleri

İki milyarder isim, en son kripto para birimi yorumlarıyla öne çıktı. İşte O’Shares ETF Başkanı Kevin O’Leary ve kripto para birimi türevleri platformu FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried’in yorumları.

Kevin O’Leary piyasayı etkileyen faktörlerden bahsetti

O’Shares ETF’lerin başkanı ve ünlü Shark Tank yatırımcısı Kevin O’Leary de Bitcoin hakkında konuştu. Bir şeyin BTC’nin mevcut piyasadan çıkmasını engellediğine inanıyor. Röportajda O’Leary, ABD’li politika yapıcıların desteğinden bahsetti. Desteğin kripto pazarlarına kurumsal fon çıkışına yol açabileceğini ve Bitcoin rallisine yol açabileceğini söyledi. Milyarder şu ifadeyi kullandı:

Stabilcoinler düzenlenirse, Bitcoin de dahil olmak üzere tuttuğum çeşitli pozisyonların değerini artıracağını düşünüyorum.

O’Leary: Sektörden bilgi eksik

Ağustos ayının başında, kripto para piyasasının güçlü düzenlemelere ve kurallara sahip olması gerektiğini söyledi. O’Leary, “Kripto para birimlerinin, özellikle Bitcoin’in 20.000 ila 25.000 dolar arasında kapanacağını tahmin ediyorum.” Dedi. Bundan sonra, yeterli alıcı olmadığı için hiçbir yere gitmeyecek” dedi. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile diğer düzenleyiciler arasında kripto, NFT’ler ve bunlarla ilgili çeşitli şeyler üzerinde bir savaş olduğunu söyledi. O’Leary, Bitcoin’in ebeveynlik açısından ivme kaybettiğini belirterek, “Artık bu piyasada bir yorgunluk var. Kontrasepsiyon eksikliği var. “Birçok şey eksik ve şimdi biliniyorlar” dedi.

Sam Bankman-Fried ayrıca yasal açıklama ihtiyacını gördü

FTX’in kurucusu ve CEO’su Sam Bankman-Fried de son kripto para yorumlarıyla listede yer aldı. Unchained podcast’inde konuşan Bankman-Fried, ABD Merkez Bankası’nın (FED) faiz artırımlarının piyasaları etkilediğini söyledi. Bunun fiat para biriminde de bir değişikliğe yol açtığını söyledi. Dolayısıyla dolar güçlendiğinde BTC ve diğer piyasalar karşısında yükselebilirken, zayıfladığında onların aleyhine düşecektir.

Bankman-Fried’e göre, ana ortam, kripto fiyatlarının dolar karşısında hareket etme olasılığını gösteren parayı yönlendiriyor. O’Leary gibi, Sam Bankman Fried de kripto para birimi alanında netlik ihtiyacına dikkat çekiyor. CEO, “kuralları açıkça görürsek” bunun kripto para birimi alanı üzerinde önemli bir etkisi olacağına inanıyor. Bankman Fried’e göre, bir düzenleyici sistem görmek üzereyiz. CEO, “Bu, yılların en büyük zorluğu oldu ve bence yakınlaşabiliriz” dedi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın