medyauzmani.com
2 Analist Tekrar Giriş Seviyesi Verdi: Altcoin Uçabilir! – Özgün Fikirler

2 Analist Tekrar Giriş Seviyesi Verdi: Altcoin Uçabilir!

En çok takip edilen kripto para birimi uzmanlarından 2’si, Ethereum tabanlı altcoin için fiyat tahminlerini paylaştı.

Michaël van de Poppe, Injective (INJ) fiyatında %50 ralli bekliyor.

Ünlü kripto analisti Van de Poppe, son analizinde Ethereum tabanlı DEX protokolü Injective’ı (INJ) takip ettiğini söyledi. 75. en büyük kripto olan ENJ, son haftalarda maksimum gücünü birkaç kez test etme fırsatı buldu. Poppe, testlerin bölgeyi sığırlar için daha zor hale getirdiğini söylüyor. Aynı zamanda, direnci kırmak daha kolay hale geldi. Eight Global için yeni bir makalede Poppe şöyle diyor:

INJ, fiyatın kırılması gereken direnç alanını gösterdiğinden, grafiğin kendisi oldukça açıklayıcıdır. Bu sayede 2$ civarındaki alan kırılmanın en önemli kısmı oluyor ve eğer kırılırsa en büyük fark 3$’a açılıyor.

Analiste göre, 2 dolarlık direnç bölgesini kırabilirse INJ fiyatı çalışmaya hazır. Van de Poppe neden bu kadar iyimser olduğunu açıklıyor:

Basit. INJ fiyatı Mayıs ayından bu yana yatay hareket ediyor; Bu nedenle, mevcut fikirlere dayanarak kriptonun büyük varlığı hakkında her şeyi ortaya koyuyor. 2 dolarda görebileceğimiz en yüksek seviyelerden çıkar çıkmaz, yatırımcılar satın almak için adım attığında kırılma artabilir. Ancak aynı zamanda şortlar bitiyor veya duruyor (uzunluklar açılıp kapanıyor) ve fiyatta 3$’lık büyük bir fark var.

INJ 1.86 dolardan işlem görüyor. Uzmanın 3 dolarlık tahmini gerçekleşirse bu, mevcut seviyelerden %50 kar anlamına gelecektir. Benzer beklentiler, bir başka popüler analist olan Altcoin Sherpa’nın yakın tarihli bir analizinde de ifade edildi.

Altcoin Sherpa, bu alanın INJ fiyatı için bir fırsat olduğunu söylüyor

Tıpkı Michaël van de Poppe gibi Altcoin Sherpa da INJ’ye iyi bakıyor. Popüler Twitter analisti, son analizinde INJ grafiğinde 1,70 doları giriş noktası olarak göreceğini söyledi. Uzmanın bundan sonraki ilk hedefi 2.20$ alanı. Sherpa nedenini şöyle açıklıyor:

INJ bu pazardaki gücü temsil eder. Geldiğinde bir dip daha alacağım. Bu konuda rahatım. Muhtemelen yaklaşık 1 dolar.

Sherpa’nın grafiği INJ ile 1,70 dolar civarında işaretlendi. Analistin buradan ilk hedefi 2.20$ alanı. kriptokoin.comTakip ettiğiniz gibi Sherpa, Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Terra Classic’in (LUNC) geri dönüşünü beklediğini zaten söyledi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın