medyauzmani.com
11 günlük oğlunu kaybeden Aydemir Akbaş’tan ağzı açık itiraf: Neyse ki yaşamadı – Fikirler – fikirler.net.tr – Özgün Fikirler

11 günlük oğlunu kaybeden Aydemir Akbaş’tan ağzı açık itiraf: Neyse ki yaşamadı – Fikirler – fikirler.net.tr

Türkiye’nin önde gelen oyuncularından Aydemir Akbaş, 360 TV’de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece programına konuk oldu. Uzun yıllardır evli olan Beyhan Benek’ten bir çocuğu olduğunu ancak doğumdan 11 gün sonra kaybettiğini açıkladı.

“OĞLUMUZ DOKTOR YOLUYLA OLDU”

Uzun yıllardır çocuk özlemi çeken Aydemir Akbaş, çocuklarının neden öldüğünü şu sözlerle açıkladı: “Çocuğumuz 11 gün yaşadı. Erken doğdu, evde özel bir odada ayırıp hemşire tuttuk. cam kapı. Oğlum için kitap yazmaya karar verdim ama Beyhan istemedi. Doktorun hatasıydı. Doktor Amerika gezisi için bir asistan seçti. Asistan ayrıca çocuğun tuvaletini kontrol etmemizi söylemeyi unuttu. Hemşire bana ‘çocuk tuvaleti kullanamıyor, kızgınım’ dedi.”

“Oğlum Orada Olmadığına Memnundu, Ben Baba Olamam”

“Çok önemli bir doktora gösterdik. Ameliyat olması gerektiğini söyledi ama hayatta kalma oranı %3’tü. Bütün hastaneleri gezdik. Doğum yaptığı hastanede bir doktor, ‘Ben bu ameliyatı hamilelerde bile yapabilirim’ dedi. bir kafes’. Gittiğimiz doktorlar izin vermedi. Şimdi mutluyum. Hiç yaşamadığı için. Çünkü babamın bize baktığı gibi çocuğuma bakamayacağımı düşünüyordum. Babam beslerdi. Bizim için yetenekli bir çocuk olmam yanlış çünkü bunu kaldıramazsın.Sorumlu olamazsın ve yapamazsam deliririm.Bizim zamanımızda tiyatro yapmak çok zordu. ”

Sonraki makale:

Faruk K, 2009 yılında geçirdiği zor günlerle ilgili şunları söyledi: Zemini gördüm, ağlayan bir seçmendim.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın